bugün

yeni bir 5. nesil yazar. hoşgelmiş.
5.nesil yazar.
prince of persia serilerindeki hindistan prensesi. aralarında bir münasebet var ama ilk iki oyunu bitirme şerefine erişemediğim için kesin konuşamıyorum.

ayrıca beşinci nesil yazarmış. hoşgelmiş. **
kendisini uludağ sözlük'e getirebilmek için bir hafta boyunca bulaşıklarını yıkadığım, ütüsünü yaptığım, evini temizlediğim badim. ilik gibi insandır vallahi. bir de çok sağlam yazar, dikkat etmek lazım.
rüzgarına kapılmamak ne mümkün.. hoşgelmişiz ikimiz de.**
ileri görüşü ve geniş vizyonuyla beni kendisine 2 dakikada hayran bırakan. besinci nesilden böyle yazarlar cıkıyor olması nesiller arası ayrım olayını tamamen sildi kafamda. zira bu sözlükten ne yazarlar geldi gecti simdi entry girmiyolar ama ben bu kadar kalitelisini sözlüğün ilk yılında bile görmedim. bence kendisi yeni celebrty. bu süper vizyonuyla asla silik olmayacaktır bence sözlük payitaht kaldıgı sürece. hatta ne silikliği amk caylak bile olmayacaktır. hatta besinci nesil moderatör olması an meselesiymiş. sora bize baslık actırıcak canımcım:

(bkz: 120 entry ile moderatör olmak)
prince of persia oyununun başında prensin aradığı eşeği.
afganistan'ın, batısında yer alan bir eyaleti ve bu eyalette yer alan yaklaşık 100 bin nüfuslu bir şehri.

eyaletin şehirleri:

-Anar Dara
-Bakwa
-Bala Buluk
-Farah
-Gülistan
-Khaki Safed
-Lash Wa Juwayn
-Pur Chaman
-Pusht Rod
-Qala-i-Kah
-Shib Koh
(bkz: prince of persia)
dişlek olan.
Çoğunlukla arap ve farslarda rastlanan bir isim.
güncel Önemli Başlıklar