bugün

neden tekirdağda olmayan festivaldir.

her sene gelirlerdi.

çok ayıp.
bu akşam samsun'da coşturacak festivaldir.
beklemelere değmiş, bütün kurtlar dökülmüştür. Tarkan sahne performansı ve karizmasıyla büyülemiştir.
festivalin samsundaki ayağının geçen senekinden daha zevkli geçtiği herkes tarafından aşikardır. emre aydın önce ortamı ısıtıp havaya sokmuş, tarkan ise tam anlamıyla uçurmuştur.
dün erzurum da gerçekleşen konserdir. Tarkan büyülemiştir. *
antalya'daki konserde başlangıcı iyi olan, sonlara doğru apaçi istilasına uğrayan, fortçu ve gay kişiliklerin barındığı etkinliktir. yanımdaki adamın ellememesi gereken bölgemi elleyip, gay gibi dans edince, oradan hemen uzaklaşmam gerektiğini anladım ve hemen terk ettim. o adamın bana bakışları neydi öyle efendim namusumu zor kurtardım.
festivalin 12 inci ayağı 03 temmuz 2012 izmir inciraltın da yapılıcak.

edit: izdaham olmuştur.yok böyle bi kalabalık.`tarka'nın sahne şhowları müthişti.
katılımcı sayısı: 125 bin kişi.

https://twitter.com/#!/se...com%2FAw6BI_bCQAI-n1B.jpg
Samsun harikaydı. ben böyle kalabalık, coşku görmedim.
Mektanıls ta fantalı bir menü alınca biletine sahip olabileceğiz festivaldır.
Tarkan için gidilir.
emre aydın için gidilmiş konserdir.
afişlerinde tarkan yüzünden küçücük yere sıkıştırılmış emre aydının olduğu gençlik festivali.
2 kapağa 1 tabak tadı veren konserlerdir. hayatında tarkan yada emre aydın dinlememiş serseri güruhunun iki kız düşürürüz ya da fordçuluk yaparız düşüncesiyle katıldığı etkinlikler bütünüdür. tabii ki gerçekten bu sanatçıları sevdiği için giden kesime lafım yoktur.
abazaların gözdesiydi.