bugün

zayıf karakterli ve imanından şüphe edilen kişilerdir...zira geleceği allah bilir..
falın gerçek olduğunu düşünen ancak gerçek olmadığına inanamayan insandır.
görsel
en çok kim inanıyor tartışmayalım isterseniz.

görsel
tarifeli fal bakan insandır.
Oğlak burcu kadını arkadaşımdır.
Çaresiz, aciz insandır.
Siz hiç gerçek falcıyla karşılaşmamışsınız belli ki.
Tabii ki annelerimiz. Kimse benim annem inanmıyor triplerine girmesin.
Burçlara inanan insanlarla aynı düzeyde mallardır. Elin çingenesi akşam ne yemek yapacağını bilmiyor ama senin o elinden ilerde ne haltlar karıştıracağını sana söylüyor öyle mi? O parayı bana verin ben daha mantıklı salların amk. Yedirmeyin paranızı millete.
imanı gitmiş olan insandır.
benimdir. geçen kadıköyde bir falcıya gittim. oturduğum semtten tut da babamın adının ilk harfine kadar her şeyi bildi valla helal olsun. çok etkilendim.

hatta ayıptır söylemesi yakında sana yüklü miktarda para gelicek, zengin olacaksın dedi. biliyorum böyle şeyler söylenmez ama içim içime sığmıyor çok mutluyum be sözlük. bir dahaki gittiğimde 1000 tl bırakıp paranın nereden geleceğini öğrenecekmişim. sonra da gelsin paracıklar *

yalnız önceki gidişimde 300 tl vermiştim nakit param kalmadı eve de yürüyerek dönmüştüm. birazdan bu entryi girdiğim telefonu satıp falcının istediği parayı tamamlamaya çalışacağım. siz de kıskançlıktan çatlayın pis fakirler.
(bkz: fala inanmayıp falsız kalmayan insan)
Türkiye de insanlarin psikolojik durumlarini gozler onune serer.
bu ipnelere gidip para yediren insandır. toplum olarak ne kadar gerici ve milletin ağzından medet uman insanlar olduğumuzun bir göstergesi bu.

insanlar bi bok bilse zaten kendine faydası olur. bu tür sahtekarlara para yedirmeyin. adamlar size üç beş güzel şeyler söylüyor diye para vermeyin.

ayrıca fala inanmak da ayrı kafa. bunu farklı bir yobazlık kategorisinde değerlendirmek lazım diye düşünüyorum.
maldır, çalıştığım yerin üstünde falcı vardı, sürekli yanına giderdim "kredi kartı borçların var" dediği kişinin kredi kartı yoktu amına koyim.

salla işte tutarsa, sonra da kartları tekrar koyup açıyorlar başka numara deniyorlar *

amına koduğum veletleri, yok gidenler daha mal yapanlar uyanık dolandırıcı zaten.
Münafıktır imansızdır gaybı allahtan başkası bilemez.
Bilimsel yöntemin y'sinden anlamayan bomboş tiplemedir.
Açıp 20 30 sayfa bir şey okuyamaz.
Sanırım biraz da maldır.
bence insanlar inanmak istiyorlar böyle şeylere kimiside çok fazla kaptırıyor kendini.