bugün

patron dikiliyor başında, ellerini arkaya atmış.
Birinden merhamet dileniyorsun ve arkanda e harfli biri duruyor. Destek olacak. Ama baş harfi e.
solda alfred hitchcock'un silueti var.
görsel
tarot bakabilen var mı?
kuzu mu lan o?
Sana bir yol gözüküyor. sonra o yol bir yerden ikiye ayrılıyor ardından bu yollar bir yerde birleşiyor. Sen bu yollar birleşti dedin de biz hayır mı dedik? Tabiki hayır. Onun için ankara kendine dikkat etsin.

Edit: Ben fal bakamıyorum galiba sanırım olabilir.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1966979/+

türbanlı bayan bir doktor tarafından muayene edileceksin. muhtemelen grip türevi bir rahatızlık yaşayacaksın ya da yaşadın.
bunlar cafelerde milleti kazıklayan dızolarla eşdeğerdir.
Gerçekten bakabilenleri beklediğimdir.
Çorum'a vali olarak atanıyorsun. Askerliğin Hakkari Yüksekova, ha bide sibirya'da yazlık ev görüyorum.

Hislerim kuvvetlidir gördüm ben valla. Ewed.
kalbin kabarmış. sana bir yol görünüyor. kilolu bir kadın sana engel oluyo. her işin zor oluyo. ama sonunda yüzün gülüyo. boydan biraz kısa bir erkek hayatına giriyor.
Sevdiceğinle senin üstünde kara bulutlar dolanır.
benimdir. harika kahve falı bakarım.
vurduruyordur.
Fala bakma falsızda kalma, derler.
Dinozorlar çoğalmaya çalışıyor bu bereketli bir sene demek.
dr. manhattan mı o?
Kapadokya da bekaretin gidecek.

Ben demiyorum sondan 2.foto öyle görünüyor. Ayrica hepsinde peri bacaları görünüyor. Swh.
Bir zürafa gördüm.
görsel
Kahve falıyla başlayıp meditasyon yaparak geliştire geliştire tarot falına geçtiğim hede. Valla gerçek mi bilmem ama inanılmaz baş ağrısı yapıyor.
sözlük kızlarına üç vakte kadar şöyle böyle kısmetin var ayağına kendisini tarif eden erkek yazarlardır.
benimdir. çok güzel fal bakarım. %80 doğru çıktığı gözlemlenmiştir genelde.
Rakip veya düşmanlarına karşı zafer, başarı elde edebilirsin bu aralar. Güçleniyorsun. Ancak bu zaferinde sana daha zayıf gördüğün kişiler yardımcı olacak.
şüphesiz sözlüğün yüzde 87.6'sı fal bakabilecek düzeydedir.