bugün

-akbile 2 lira atsam gidiş dönüş, bi simit bi de tütüncüye uğrayıp 3-4 dal tütün tamadır ya:)
öğrenciyim.
akbilim kayip.
abi bir tost, bir kola alabilir miyim? iki tane de pipet...
Bu pantolonumu çok seviyorum ondan yani.
Başka yok demiyo mk.
sadece ''yorgunum.''
kemalist im. manen fakir ve düşkünüm. lütfen bana yardım edin. param var ama maneviyatım hiç yok. baksanıza yaşlandım, kuşa döndüm ama inadımdan başörtüsü takamıyorum. fare miyim insan mıyım belli değil.
Otobüse binip belki bi basım vardır ümidiyle elindeki akbili makinaya uzattıktan sonraki sesleri dinlemeden direk

otobüsten inen adam fakirdir bence.
3'ü 1 lira mı abi.
buluşulan arkadaşlarla gidilen mekanda menüden bir şey seçmeme-seçememe durumunda söylenir.
sağolun ben az önce yemek yedim bir şey almayayım.
kaç taksit yapıyorsunuz abi?
- ben seni ararım sen git kanka.
şurada bir dürümcü var, 10 numara dürüm yapıyor adam.
ben sana bozuk beş versem sen bana kağıt beş versen olur mu?
sarma sigara içmekten ciğerim soldu.
abi ordan bi kısa mavi lark versene.

edit:niye la zengin sigarası mı lark eksiliyonuz?
biz fakiriz. en çok bu belirtiyor.
abi görüyorsun işte öğrenciyiz * * *
- şu iki litrelik pepsi ne kadar?
+ 2,25
- kutu pepsiler?
+ 1 buçuk.
- hmm. 75 kuruş daha versem daha fazla içerim ama bu sefer de çok pahalı olur. ayran ver sen abi ayran.
Benim hiç bisikletim olmadı biliyor musun?
aradığınız numaranın görüşme ücretinin yarısını ödemesini istiyorsanız 1'e, tamamını ödemesini istiyorsanız 2'ye basınız.
Bugün de okula yürüyerek gittim.
(bkz: southpark)'daki (bkz: cartman) annesi hakkında söylediği bir sözdü. orjinalini bulursam koyarım bir ara. Türkçe'si hemen hemen şöyle bir şeydi:

O kadar fakiriz ki, annem tek ayakkabıyla geziyor ve yolda birileri ona ''ayakkabının tekini mi kaybettin?'' diye sorduğunda, ''hayır bu tek ayakkabıyı yolda buldum'' diyor.
-tabağındaki havyarı sıyır, günah olur.
-Kanka tanıdığım güvenilir bir et lokantası var gidelim mi?
-bu aralar vejeteryan takılıyorum kanka..
güncel Önemli Başlıklar