bugün

sözlükte yazamadığım günler sadece iki kişiye yetecek şekilde tasarlanmış şehvet yuvamda bir o tarafa bir bu tarafa dönüyorum, gözüme bir türlü uyku girmiyor. ha sakın bunu yatağın ergonomisine vermeyin , bu sizin yattığınız döşeklere benzemez benim elleri lahmacun kokan şark sofrası müdavimi dostlarım. gözüme uyku girmemesinin sebebi büyük paranın büyük sorumluluk getirmesi. fakir ve ezilmiş güruhun kendisi ile olan savaşını kontrol altında tutmak, onların boş hayallere sığınmalarını önlemek aralıksız ve de özverili bir çalışma ile ancak mümkün olabiliyor.

fakir eziklerin hiçbir şey kaçırmamaları için olabildiğince sıradan cümleler kurmaya çalışıyorum zira eşi benzeri bulunmayan genel kültür, zeka, cazibe karışımını üzerlerine püskürtmek istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. yine de anlamaları için elimden geleni yapıyorum. anlattıklarımda empati yeteneğimin sınırlarında gezinip sanki onların sesi oluyorum. ulan bir de fakirlere amerikan bezi kadar değer vermediğimi söylerler, külliyen yalan!

niteliksiz kitle her zaman için bir çobana muhtaçtır canlarım. sistemin yararı için benim ve benim gibilerin görevlerini emsalsiz bir aşk ile yerine getirmesi, vazife aşkını her şeyin üstünde tutması gerekiyor. bu yüzden yazmadığım her gün için bir şişe şampanya açıyorum, gelir dağılımı raporlarının üzerinde çiğköfte yiyorum . sırf kendimi cezalandırmak, bir an için sizden biri olmak için yapıyorum bunu.
(bkz: boş bırakırsan boşluklarını doldurabilir)
kısmen haklı söylemdir yoksa böyle manyak manyak başlık açarlar birilerinin ciddiye almasını beklerler. haksız kısmı ise bunu yapanlar fakirlerden ziyade ezik yazarlardır, ilgiye muhtaç olan. şu anda benim bu entry'yi yazmam ezik yazarı ne kadar mutlu eder... sevaptır.
(bkz: kendini kont sanmak)
fakirlere sadaka
eziklere falaka.
tam da yeni şiirim fakir ve ezik yazarlar hakkındaydı. paylaşmak istedim.

derin eziklik-1
-----------------
koşar bir başlık açar.
iner altına yazar.
masum olmaktan uzak,
son kustuğu yazılar.
en ezik bir yazar var,
yayla gibi sözlükte.
inanmaz baksa bile, koca sözlüğe gözlükle.

her dediği bir küfür.
altında nicki mühür.
fakat bilmelidir ki;
istenmeyen bir püsür.
fakat bilmelidir ki; istenmez bir püsürdür.

sakın onla dalaşma.
aman ona sataşma.
nasıl olsa gün gelir;
moda olur eş koşma.
aslında o gün gelir; sen şimdiden pek coşma.
kesinlikle doğru olan söz.

zira;
zengin ve kibirli yazarları her an bafileyebilirler.

malum;
(bkz: fakir pipisi)
(bkz: umbertobaggio bos birakmaya gelmez)

ayrica anlamayan fakir ve ezik yazarlar icin denklemler:

fakir ve ezik yazar = umbertobaggio
akla şu cümleyi getiren tespit;

(bkz: please don t feed the fucking troll)