bugün

zengin yazarlarla aynı seviyede görünmek için fakir olduğunu gizleyen yazardır.
(bkz: ekmek bulamiyorlarsa ayar yesinler)
(bkz: işsiz yazar)
zirvelerde en pahalı neyse ondan istiyorum deyip, sonrasında garson hesabı almaya gelmeden ordan fıyan kişidir.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
internet cafeden yazan ama bunu gizleyen kişidir.
fakirdir ama gururludur.
bu yağız yazarın zirvedeki davranışlarını inceleyelim;

Garson: hoş geldiniz ne alırsınız?
katılımcı1: bana bir kola bir hamburger
katılımcı2: bana 2 sosisli 1 sprite
esas oğlan : ben bi su alayım.. (fonda küçük emrah müziği kaşlar ise /_ _\ şeklinde)

(bkz: yazık lan)
zengin olup ben zenginim ulan diye gezen insandan bir farkı olmayan insandır.çünkü fakirlik utanılacak birşey değildir.bunu sen düşünme seni bu hale getirenler düşünsün diyeceğim fakat onlarında bir şey yaptığı yok.tutturmuşlar bir türban meselesi gidiyor.kim aç kim tok soran yok.sanki bizim karnımızı türban doyuracak.hadi hayırlısı...
son bir ek;
(bkz: fakir lan bu)
kendini kandıran yazardır. paran olmasa ne olacak, gönlün fakir olmasın yeter ki.
aslını saklayan haramzadedir.
zengin olduktan sonra girilerine bir zamanlar fakir ama gururlu bir yazar vardi diyerek başlıcak olan yazardır.
(bkz: sicak basliklarda isinan yazar)
(bkz: sözlükte fakir insan muhabbeti)
aklı fakir siyasetçilerin bolca bulunduğu günümüzde fakirliğin ne kadar normal olabileceği aklına gelmemiş birde üstüne bunu utanç meselesi yapacak kadar cahil kişidir.
psikolojik ve sosyolojik alt metin zenginliği bakımından yazar olduğunu gizleyen fakirle boy ölçüşemez, sidik yarıştıramaz.. parmak ucuna işeyen s.kik pigme!
4 kişilik ailenin yoksulluk sınırı 2.240 ytl olduğu düşünülürse bundan utanıp saklaması gereken kişi değil ülkedir, sistemdir, carttır curttur.
(bkz: sinirlenmek)
fakirlik mi hah ne iğrenç bir kelime. *
fakir isen yazmayacaksın kardeşim hem fakirsen bilgisayarının da olmaması lazım internet faturası falan hikaye olur kapatırlar valla... dersen ki ben internet cafeden giriyorum o parayı nerden buluyorsun kardeşim. zirvelere gelirsen su falan içersen yada hiç birşey yemezsen seni rezil ederiz haberin olsun.

fakirsen anan sikiktir demiş ünlü bir düşünür. *
teselli edilesi, 'fakirlik ayıp değildir' öğretisini anlaması gereken, fakirliği koca bir leke sanan yazardır, (fa)kirlenmek güzeldir.
(bkz: bir zamanlar fakir ama çok entryli bir yazar vardı)
toy kalmış yazardır.yazıktır.fakirsen fakirsin zenginsen zengin.bunun utanılacak neresi varda gizlersin ey yazar.**
entrylerini girerken, ender bulunan harfleri kullanan yazardır. *
şu dakkaya kadar kendisini anlatacak başlık bulamamış yazardır.
şu, bi boka benzemeyen dizeler geçer aklından o anda;

bir sözlük fonu açılsa ilk sıraya koşarım,
gurur murur dinlemem aldığıma bakarım.
kredi kartı andık gibi dikilmiş rüyalarıma,
kırdım attım şerefsizi sinirimden.
gecekondumda yatarım.
(bkz: buyrun benim)
(bkz: fakirlik yok yoksulluk yok açlık yok ne var lan it)
ve ısrarla *
(bkz: acliktan nefesi kokan birinin sozluk yazari olmasi)
(bkz: ailesinden utanan insan)