bugün

görsel
yaprak dökümündeki hali.
Yüzü güzel değildir bana göre ama görünüşü seksi.
Saci bile degismis saci bile eskiden tepeden kabarikken simdi kafasina yapismis
Elmacik kemigi dolgusu
Cene sivrilesmis
Gozunde de var biseyler goz altlari koreli gibi şişmiş
Burun yapisi bile degismis burnuna ne yaptirdiysa ters tepmis onceden burnu daha kibarmis
Goz sekli bile degismis
Gozleri eskiden yuvarlakmis
Beninide aldirmis herhalde eskiden hayvan gibi beni vardi.
Kotton reklamından gelen tüm parayi vücuduna yatırım yapmış bir şahıs.

Ulan birde para mezara gitmez diyenler var. Al işte bak kız zeki üstüne yigmis parayi.
(bkz: 1986) doğumludur.
Proje güzelidir ve boğaziçi tarih mezunudur para her kapıyı açıyor tabii.
Sosyal medyada özelliklede Twitter'da sürekli kendisini övsün diye parayla tröl tutmuş galiba, bir sosyal medya şirketiyle çalıştığı belli fakat bu kadar açik vermesi can sıkıcı olmaya başladı artık.
abartılan balon. hadise bundan 10 kat güzel. evet.
Yeni oynadığı reklamda (bkz: koton) ağır photoshop yapıldığı görülmüş kadın oyuncu.
Estetiği de çokmuş ayrıca. Ben pek güzel bulmuyorum.
Burak özçivit'in sevgilisidir.
yabancıların, türkiye'deki kadın oyuncular arasından en beğendiği kadın. serenay'ı beğenmeyip bunu beğendiler. haklılar çünkü gayet zarif, güzel.
Doğal hali böyle olan kadın. Şişirilmiş balonların başını çeker. Estetiklerin efendisi fahriye evcen. Şu an güzel o konuda hemfikiriz.

görsel
Estetik operasyon geçirdiğine canı yürekten katıldığım ünlü.

Bi de hakkat şu koton reklamında fotoşok kullandığı doğru mu? Boşu boşuna tribe girmeyelim şimdi. *
Güzel bulmadığım, yaprak dokumundeki ses tonu ona mi ait bilmiyorum ama ordaki o kadar pes çıkarken filmlerde çocuk gibi tiz konuşmasından nefret ediyorum.
başıma bir şey gelmeyecekse güzel olmadığını düşündüğüm kadın. evet.
bu kadar konuşulduğuna göre güzel kadındır. yoksa niye konuşulsun lan değil mi ?

Edit: çirkinler eksilemiş. Ulan ne gülüyorum su an
Sözlük kezbanlarının ve kekolarının çamur attığı güzellik.
güzel ama zevksiz kadındır. nedeni ise zamanında özcan deniz ile aşk yaşamasıdır.
çok güzel oyuncudur, güzelliği hem fiziksel hem oyunculuk anlamında.
türkiye'nin en başarılı ve de en güzel sanatçısı..
Estetikli hatun. Burak la mutluluklar diliyoruz o ayrı. *
Eskiden, yaprak dökümü zamanı, severdim. Lakin karakteri hakkında duyduklarımdan sonra tiksinç geldi bana bu kendini beğenmiş kadın. Sonuç olarak tevazu ile birleşmeyen güzellik eşittir çirkinliktir.
abartıldığı kadar güzel olmayan kadın. evet.
Burnunda estetik yokmuş. Nasl yok ya o kemerli burnu nasl düzeldi o zmn biri aciklasın.
ne kotondan giyinmektedir, ne de maybelline kullanmaktadır......
Bence estetik yaptırdıysa güney korede yaptırmıştır. Onların tarzına benzemiş çünkü. Makyajında da daha çok aydınlatıcı kullanıyor. Sanırım a moment to remember filminin uyarlama çekimlerinde korelileri bayağı araştırmış.