bugün

bu aralar başıma gelen hadise. lan acaba millet bana karşı cephe mi aldı da gittikeçe azalıyor diye paranoyaya bağlatır adamı. hadi bir iki kişi azalsa takmazsında. her açışta en az 3 kişi azalır mı la? zaten topu topu kaç kişi ekli ki. düzenli 1 2 kişiyle anca görüşüyorum faceden. iletiler desen zaten kimse beğenmiyor siklemiyor kendi kendime konuşuyorum, gelin güvey oluyorum. bi de üstüne her açışımda insanların kitleler halinde benden koptuğunu görmek, insan kendinen şüphe ediyor azizim.
facebook çılgınlığının artık doymuş olmasıdır.
insanların face i dondurmasından kaynaklanan durum. birde eğer devamlı siyasi ve fanatik spor içerikli paylaşımlar yaparsa kişi,silinmesi normaldir.
yaşın ilerlemesiyle değişir bu durum. aptal muhabbetler yapan, 22 yaşına gelmesine rağmen öküz türkçesi konuşan, küfür edenler silinir. benim sayı 170ken ergen kardeşimin arkadaş sayısının 542 olması açıklıyor bu durumu zaar.
beğenmediğin yazılara,saçma sapan paylaşımlara artık dayanamayıp arkadaş listesinden silmek eylemi ile oluşan durumdur.
genelde; kızların sevgilisi olunca, listedeki tüm erkeklerin silindiği durumdur.
herkesin twittera geçiyor olma ihtimali yüksek olan bir durumdur.
gerçekten çok mühim bi poroplem. ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu dönemde birbirimizi daha çok dürtmeli, burcucumlarımızdan(sıfatımı skym) tatlı yorumlarımızdan mahrum bırakmamalıyız.