bugün

beş senede yirmi yaş yaşlanmış sosyal platformdur. beş sene evvel onbeş-yirmilik gençler takılıyorken günümüzde otuzbeş-kırk-kırkbeş yaşlarındaki amcaların istilasına uğramıştır.
kullanma yaşının bir hayli arttığı, türkiye sınırları içerisinde de kullanıcısı kalitesinin bir hayli düştüğü sosyal ağ.

hala silmedim, biriyle tanışınca iletişimde kalmak için güzel bir yol.

ayrıca face denmesine uyuz oluyorum. nedense çok varoş geliyor,

feyse girdin mi, he girdim.
Eski popülaritesini yitirmeye başlamıştır. Seviyesiz ortamlardan bahsetmiyorum. Oralarda her geçen gün artıyor.
twitter varken kendisi yalandır.
Herhangi bir paylaşımda bulunmadığım sadece iletişim amaçlı kullandığım sosyal ağ..

Müptelası çoktur..
gereksiz akrabaların ekli olduğu yakında silmeyi düşündüğüm bir site.
Eskiden güzeldi, tadı kaçtı. Kullanmaya gerek duymuyorum.
artık bazı güvenlik açıkları sayesinde telefon numarası ile kişi bulabildiğimiz sosyal medya sitesidir. Açıkları bilinenden daha fazladır.

not:hani nasıl diye soran arkadaşlar netten biraz anlarlarsa bu durum yardımcı olunasıdır
kişiler, toplumlar ve eğilimleri hakkında bilgi toplayıp, bunları kullan(dır)dıklarını düşündürten firma, şirket... artık neyse. tüm iletişim alternatiflerini satın alıp tekel haline gelmesi de hakkındaki soru işaretlerini artırıyor.
sadece online foto albüm olarak bile kullanılabilecek sitedir. şikayetçi olanlar muhtemelen kullanmayı bilmiyordur. ben bilgisayarımda her hangi bir harddisk arızasında kaybedebileceği tüm fotoğraflarımı facebook albümü olarak saklıyorum. gizlilik seviyesi "sadece ben" yaparak albümlerin mahremiyetini sağlıyorum.
Sözluk kadar bagimlilik yapamayan site.
son zamanlarda bir uyuzluk var insanlarda ne bir şey paylaşıyor ne beğeni yapıyor, sıkıcı olmaya başlayan site.
insanların kullanmaktan bıkmadıkları platform. gerçek olmayan bir samimiyet ortamı varmış gibi yorumlar yapılır, hayatta ilk defa duyulan bir müzik paylaşır ve çevreye ben sıradışıyım mesajı verilir. sırf beğeni kasmak için dıdının dıdısı eklenir, hepsine tek tek duvarıma gel ben de senin duvarına geleyim mesajı atılır.
12 marttan itibaren yeni uygulamaya koyacağı bir teknolojiyle fake veya çok kullanılmayan veya spam hesapları tek tek belirleyip kapatacak platform.

Ah o teknoloji neyse bi kopyasını da Uludağ'a hediye etseler.
insanların aslında ne kadar aptal olduğunu görmemi sağlayan, olmayanları da aptal eden site.
komple kapanmasını istediğim sosyal ağ uygulaması.
artik sıkıcı geldiği için kapattigim sosyal paylaşım sitesidir.
Bir Yıldır kullanmadığım sosyal Paylaşım sitesidir.
sadece sohbet amaçlı kullandığım sosyal paylaşım sitesidir.
candır siktiret sen onu bunu.
yanlız depresyon zamanı girmek büyük hata.
(bkz: çete savaşları)
çocuklu ev hanımlarının istilasına uğramış oluşum. ulan ben sizin yaptığınız poğaçaları ve yaptığınız saçma sapan paylaşımları görmek zorunda mıyım? Bi de hissedenler var ki,onlar da zaten sinir tanimiyor. "Sevgi dolu hissediyor,huzurlu hissediyor,enerjik hissediyor." Azicik beyin diyorum,mantik diyorum. Kardesim nasil hissedersen hisset, bana ne!
cr7 ronaldonun zirvede olduğu en meşhur iki sosysal iletişim ağından biri.
diğeri olan twitter ne alemde acaba, orda da ronaldo varsa bir yaşıma daha gireceğim!
http://abcspor.com/index....onaldo-shakirayi-solladi/
atatürk e hakaret kelimeleri anında kaldırılacakmış. bravo lan sana Zuckerberg.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/28467990.asp
her sene kendini tekrarladigi, ayni olaylarin ertesi sene ayni zamanda dondugu sosyal paylasim platformu. turkiye'de bu donem,

yaz: tatil paylasimlari, gezmeler tozmalar adli albumler, memleketlerde ilkokul arkadaslariyla bulusma yavsakliklari, kis gelsin artik yaa.

sonbahar: unv yeni kazanan kucumen arkadaslarin yeni ortamlarini paylasma merasimi, kasimda ask baskadir, elif gibi sevmek adli kitap + kahve + instagram.

kis: ayyy karrrr * ) , gorusulmeyen insanlarla 1 gunlugune yilbasi qeyf, su sogukta ise gitmeler pff, kocacimla eve sinema getirdik * ,yaz gelsin yaa.

ilkbahar: mezuniyetler, yazin tatile buraya gitcess + aslinda gidemeyecekleri yerin gorseli, bir seylerin final maclarina gitmeler, cicek acmis agac paylasimlari, sicaktan dolayi kokmaya baslayan insanlari elestirme duyarlari, oglusumun ilk karnesi * , yazin evlenenlerin dogurma sinavlari: berilimizin gelmesine 36 saat * cok gerginiz :(( , sonbahar kis o ne lan yaz, miko kanki bi karar ver ne giyelim bugun..

seklinde ilerler. her ay her mevsim her yil birbirini izledigi icin kullanmaya gerek yoktur. devam edelim.