bugün

Foseptik tüneli de denebilir. Girenlerin pişman olduğu girmeyenlerin bir gün girmek zorunda olduğu Facebook yeniliğidir. Herkese "yine mi mark?!" dedirtmiştir.
facebook un yavaş yavaş kendini imha hareketidir. son zamanlarda reklam gelirlerinin düşmesi ve serverlerin aşırı yoğunlaşması nedeniyle marc efendinin yavaş yavaş ipin ucunu kaçırdığını düşünmekteyim. sonuçta adam bu işten tonla parayı kaldırdı. bu kazandıkları yedi sülalesine bile yeter. o da haklı olarak facebook un ipini çekti.
hiç güzel olmamış bir tüneldir. efendim öncelikle çok karışıktır. ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşamıyorsunuz. bu yüzden geçme taraftarı değilim. her zaman olduğu gibi bu konuda da klasik tercih daha yerinde olacaktır. (bkz: klasik)
yakın zamanda zorunlu kılınacak olan facebook uygulamasıdır. çoğunlukla hevesle kullanılmaya başlanılan sonrasında pişman olunan uygulama.
(bkz: facebook klişeleri)
1970:Sev ama dokunma
1980:Dokun ama öpme
1990:Öp ama bişi yapma
2000:istediğini yap kimseye söyleme
2012:Çabuk yap yoksa herkese yapamadığnı söylerim
facebook'un yeni çıkardığı arayüz. berbattır.
--spoiler--
bokum gibi olmuş işte zaman tüneli!
--spoiler--
simetri takıntısı olanlar için hiç güzel değildir, aşağıya yukarıya kayması can sıkar.
(bkz: arkadaşlar tünelin ucu bombok bir yere çıktı)
pismanliktir.
birden bire, 2008deki hallerim ortaya cikti lan. ben de kimse oraya inmez diye silmiyordum. hayinsin feysbuk!
bok ettiler.
9 şubatta tüm profillerin otomatik olarak geçeceği ne idüğü belirsiz şeydir.
hiç gerek olmayan bir şeydir.
gün gelir de bir facebook zorlamasıyla profilim bu moda geçerse, facebook'u bırakacağımın alametidir. ayrıca facebook'ta her türlü paylaşımınızın deli gibi saklandığının da alametidir.
facebookun yeni uygulamasıdır hayatınızı film şeridi gibi anlatmaya çalışan projedir ama çok sayıda insan beğenmemiştir.
kazara onayladığım, şimdi de iptal edemediğim bir facebook saçmalığı.
ulen zuckerberg, götünden ne uyduracağını sapıttın yahu.
ilk çıktığında, yeniliklere açık biri olduğumdan, hemen deneyip beğendim. ilk başta karışık gelen fakat alıştıkça kullanımı rahatlatan yeni bir facebook profil görüntüsü.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/zaman-t%c3%bcneli/
arkadaşlarının eskiden ne paylaştıklarını görebileceğin ve dalga geçebileceğin nadide bir buluş!

kız tripkolik- gözlerinin yeşili özledim paylaşmış. ahaha.

du.. dur bi dakka bende paylaşmışım.

pilavı ısıtayım ben.
çok başarısız bir uygulama. profiliniz dağınık bir odaya dönüyor. hiç de öyle istediğiniz şekilde ayarlama yapamıyorsunuz. keşke daha farklı bir yenilik getirilseydi. tema uygulaması bile bundan daha hayırlı bir iş olurdu.
profil resminin kapakla birlikte gelip buda size kapak olsun şeklinde göndermeler yapabileceğiniz hale gelmesidir, yoksa facebook bir türkün elinemi geçti sorusunu akıllara getirmiştir.
Ucu pek de aydınlık olmayan tünel.
Allah rızası için biri şunu değiştirmenin yolunu yazsındır. bildiğin netlog sayfasını kopyalamışlar. netlog şu an popüler değil. facebook da yakında netlog gibi tercih edilmeyen bir yer olacak.

edit:bıktım yeminle bıktım
bir defa üye oldunuz diye face'nin bokunu çıkardığı sonunda ışık görünmeyen ama girmek zorunda olduğunuz bir tünel.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar