bugün

facebook'un gif paylaşım merkezine dönmesini sağlayan özellik. ne görgüzü bir milletiz lan. adamlar açtı paylaş bitir ya. ne zaman yenilesem oynaşan şeyler yapmayın arkadaşlar lütfen..
şerefsizim aklıma geldiydi sendromu yaşatan hede. daha geçen gün düşündüm neden hareketli resim koymuyor bunlar hala diye, sonra kendi kendime "işin boku çıkar da o yüzden" diye bir cevap verdim. lüften daha fazla abartılmasın profil resimleri falan, hatta hazır fazla yayılmamışken azalarak bitsin.
(bkz: lanet olsun dostum)
http://www.facebook.com/p...=mf&fbid=403352284456
muhtemelen sistemi yavaşlattığı için kaldırması istenecek olan eklentidir. hatta şimdiden kasmaktadır.
her zaman olduğu gibi, boku çıkarılacak durumdur. aktifleştirildiği gün, profilinde hareketli resim paylaşmayan kalmadı nerdeyse. grupların, sayfaların profil resimleri değişmeye başladı.
site yöneticileri akıllı; yenilikler yaparak siteyi ayakta tutmaya çalışıyorlar. ama o yenilikler kısa zamanda sıradanlaşıyor, boku çıkarılıyor. sonra tekrar yenilik yapılıyor.
bu da sıradanlaşacak, insanlar zamanla sıkılacak. sonra yeni bişey çıkacak ortaya, eminim.
bir hafta önce kapalı olan hesabımı tekrar açmıştım, biraz kafamı dağıtayım istedim. ama tekrar kapatmaya meyillendim.
facebook tan nefret etme sebebidir. millet videoları izlemiyor diye illa göstermek için yapılmıştır. her gün ben 1000 tane abiye gif i görmek zorundamıyım.
(bkz: facebook ne lan) *
hertarafın kımıl kımıl olmasına sebep olan olaydır. Şimdiden b*kunu çıkartmışlar.
an itibariyle facebooktan tiksinmeye sebep olan ozelliktir.
facebook yönetimi tarafından 4 mb ile sınırlı olunmasına dua edilmelidir diye düşünmekteyim. total video converter ile saatlerce uğraşıp, facebook'a hareketli resim (.gif) uzantılı resimlerin konulması hiç de uzak gelmiyor bana açıkcası. hatta "bu videoda niye ses yok lan" diye soran bir dingilin, farklı bir dingil tarafından o zaten video değil gif'tir o gif noktagif hemde" gibi muhabbetler dönmesine sebebebiyet verebilir.
kotamın amına koyan özelliktir. iyice cıvıyacaktır

(bkz: demedi deme ibrahim)
(bkz: gif)