bugün

o amonakodumun oyun isteklerini günde 3-5 kez siliyom.
o amonakodumun oyun isteklerini günde 3-5 kez siliyom.
oyun basta olmak uzere genclerden daha cok orta yaslilarin kullandigi uygulamalarin sayisinin ve de onlari gunu gunune ciddi bir bicimde kullananlarin sayisinin fazla artmis olmasi.

(bkz: Gunluk fal)
gerçekten ciddi anlamda one direction üyeleriyle ilişki yaşadığını zanneden ergenler.
oyun istekleri.
ilişkilerin doğal süreciyle gelişmemesinden kaynaklanan duyguların yarım yamalak yaşanıyor olması durumu.
açıklayıcı oldu mu emin değilim.
Nerden akraba olundugu belli olmayan akrabalardir. Her fotografa garip garip yorum atarlar, sen koydeysen koydeki herkesi tek tek sorarlar cekilmezdirler.
paylaşımlarında nalet olsun hayata lanet olsun sana oysa seni sevmiştim diye yazan ergen akraba (nalet cocuq). Direk engelledim pişman değilim.
görsel
isminin yanına "tanımıyorsan ekleme" yazıp listesinde 600 arkadaşı olan kızlar. lan o kadar herif askerlik arkadaşınız mı amk?
mesajı görüp cevap atmayan sevgili.
Durumumu bhegenirmisin diyen kiz.
surekli sacma yenilikler getirmesidir.
(bkz: facebook tan soğuma nedenleri)
çarls bukovski, can yücel, vilyım şekspir, çehov aforizmaları paylaşıp duran şeyimsiler.

sorsan bi kitabı başından sonuna kadar okumamıştır ama bunu yapıyor sürekli. can yücel'e can baba diyen tipler.
şirinler resimlerinin üzerine etiketlenmen.
(bkz: arkadaşlarımdan çıkar)
+ olm vilyım şekspire sardım lan bu aralar
- hadi ya, benim kuzen tiyatrocu. illaki bi şehir tiyatrosunda bi yerde bi oyunu vardır. gel istersen bi hafta gidip izleyelim bi oyununu. madem seviyorsun
+ yok lan ne tiyatrosu ben tiyatro sevmem ki
- kitabını mı okuyorsun dicem ama !!
+ yok ya işten güçten ne kitabı en son orta okulda okudum heralde ben.
- ulan ne sikime o zaman şekspir diyio duruyon aq
+ la olm feyste paylaşıyorlar ya sözlerini, çok iyi lan ordan sardım adama ne demişse takipteyim.
- ?=+^%+%&'%/&(%=)

gibi bi sürü sebep.
facebook reklamlarını görmek.
Bünyesinde besleyip büyüttüğü salak üyelerinin twitter hesabı açması.
yaşını başını almış, üstüne evli üstüne birde çocuğu olan olgun dememiz gereken insanların etrafındaki insanlara atarlı ve bir o kadar da akıl dağıtmaya çalışan paylaşımları.

örnekte vereyim tam olsun;

"Dış kapının dış mandalları benden uzak dursun * "

"bana ve hayatıma ağırlık yapan yükler sağdan gidin yoksa soldan hızlı geliyorum çarparım."

"allah ım sen zengin kullarına para verdikçe veriyorsun hiç arkasını aramıyorsun...ama dermansız bir hastalık verdiğinde ne sunduğun para işe yarıyor nede bu dünyadaki saltanatı..sen nelere kadirsin,sen doğrunun yanındasın..senin terazin o kadar hassas ve adaletli ki;bir kez daha şükürler olsun.."
Oyun istekleri,
Fotoğrafının altına yapılmış silsen silinmez yorumlar,
Bayramlara dahi muhabbet konusu olan facebookta ekledim kabul etmedin, hayırdır sorgusu,
Anasayfanda tek kişinin hakimiyetine dayalı bombardıman etkisinde ardı ardına paylaşımlar ,
Erkeksen paylaş ,kızsan beğen , topsan bir şey yapma çılgınlığında paylaşımlar he bir de Allah'ını seviyorsan bir kere paylaş olayı var çarpılmamak için hızlı hızlı geçiyoruz oraları.
Bunlar ve niceleri olmasaydı belki de facebook twitter karşısında bu kadar çaresiz kalmazdı.
oyun davetleri.
caps lock açık ateist-müslüman tartışmaları, birbirlerine ayar ve akıl vermeye çalışmalar.
süreli gerçekleşen yapılan beğen<3 paylaşımları.
+ dokuz yaşındaki çocuğun durumuna 'i am sexy and i know it' yazması.
+ can yücel'den yaptığı alıntılarla eski sevgilisine laf sokmaya çalışan insanlar.
+ aynı bağlantıyı defalarca paylaşan balık hafızalılar.
+ yaşadığı harika aşkı gözümüze gözümüze sokan sevgi pıtırcıkları.
+ akrabalar.
+ samimi olunmadığı halde facebook ortamında fotoğrafların altına 'çok şirin çıkmışsın canııımmsss' tarzı yorumlar yapanlar.
+ oyun davetleri.
+ 'bunu paylaşmayan beni listesinden silsin' tribinde olanlar.
+ sürekli siyasi veya dini paylaşımlar yaparak tartışma ortamı oluşturanlar.
+ durmadan fotoğraf yükleyenler. yahu sen adriana lima mısın?
+ can sıkıcı facebook reklamları.
+ oradan buradan arakladığı yazıları sanki kendisi yazmış gibi paylaşan, bir de üstüne tebrik kabul eden beyinsizler.
+ her gittiği yeri bildirenler.