bugün

aklı başında her insanın yaşadığı durum.
iyi niyetle başlamış bir fikirken zamanla resmen bir canavara, hatta sosyal yaraya dönüştü.

o kadar bayağı, o kadar incelik, estetik ve doğallıktan uzak ki...

ben facebookta kendinde olmayan bir şeyin cakasını satmayan insan görmedim. dayısının arabasıyla fotoğraf çektirip koyanı mı istersen, daha eline bir kitap alıp okumamışken sevdiği kitaplar kısmına savaş ve barış yazanı mı istersin... neler neler!

facebooktan vatan kurtaran veya kurduran tiplere de ayrıca eğilmek lazım. genel itibariyle lise mezunu veya terkler. işsizler. hayatlarını daha çok geliştirmek gibi bir amaçları yok. biraz da alt kültür bayrağını taşımanın etkisi ve ego zorunluluğuyla bu işlerle uğraşıyorlar.

bir de facebook'u siberalem gibi kullananlar var ki insan küfür etmeye doyamaz. oturup uzun uzadıya da konuşmak da anlamsız.

uzun lafın kısası ne kadar asosyal ve zavallı tip varsa burda yarattıkları kimlikleriyle varlar. olur da bir gün mark zuckerberg buraya kadarmış arkadaş diyip bütün bu saçmalığı fesh ederse bu insanlar akıllarını kaybederler.
aklı başında bir insan olarak benim de yaşadığım durumdur. oyunlar, pokerler, resimler, küfürler, bilmem kaç kişiyiz, bokuz püsürüzler. yeter arkadaş ya. ona buna sataşmalar. milletin karısına kızını laf atmalar. türkler olarak bir şeyinde bokunu çıkarmayalım la.
hiçde zor birşey değildir.ailecek nefret ediyoruz efendim.
içinde barındırdığı iki üç güzel oyun nedeniyle facebook kullananların asla tatmayacağı nefrettir.
Facebook senden nefret etmeye başladım artık. insanların birbirlerine aşklarını ilan ettikleri saçma sapan bir site haline geldiğinden dolayı artık hesabını kapatmayı düşünenlerdenim bende.
facebook sitesi patlamaya başladığında üye olan şahısın ilk olarak çocukluk aşkını araması, bulması ve kız\erkek in evli, mutlu, çocuklu olduğunu öğrendiği andan itibaren duyduğu histir.
güncel Önemli Başlıklar