bugün

bir şerefsizin servis ettiği karikatürdür.

edit: kuran ın yazılışı itibari ile yabancı kaynaklı olması kuvvetlidir.
paint'te yapılmış yalnız. ucuzluğun bu kadarı.
kuran'ı barış kardeşlik kitabı zanneden müsloların zoruna giden karikatürdür.
komik değildir. Sadece "Ne olursa olsun dine karşı ne yapılıyosa iyidir tüm ateistler kardeştir zaa xd"diyen aptal cahilleri güldürür sevindirir. Tek amacı mesaj vermek olan komik olmayan karikatürler kadar itici şeyler az bulunur bi de şu vardır (bkz: ateistin ateisti eleştiremeyeceğini sanan cahil)
Islamiyetin gerçek yüzünü gözler önüne seren karikatür.

Not: eksilemek kolay, önemli olan birşeyleri görebilmek.
bazılarının inancına saygısızlık edilmiştir. ama iğrenç değildir.
Hakli karikaturdur.
b.ktan bir karikatürdür, o kadar. ülkede tartışacak başka bir şey kalmadı mı akoyayım ya. böyle şeylere gerçek müslümanlar aldırış etmez. dünyada çok daha önemli konular var.
yabancı menşeilidir.
evet islamın kendi anlayışı ile uyuşmaz ama dünya için bu normal ve yakında islam ülkeleri için de öyle olacak.

ve burada alanen bir hakarette yok, zaten kendi söylemlerinin karikatürize etmişler.

hani biz hristiyanlıkla yahudilikle dalga geçiyoruz ya, onun gibi. hakaret amaçları bile olmayabilir...
saçma, iğrenç karikatürdür. Gerekse görünüm, gerekse içerik bakımından kötüdür. Ayrıca dikkat ederseniz karikatürde kuran yazısının altında davud'un yıldızı var.

Tetid: f628 adlı yazara beni uyardığı için teşekkür ederim. O davud'un yıldızı değil.
buraya taşıyanın eksilendiği karikatürdür.
Saygısızlıktan başka bir şey değil.
putperest orospu çocuklarının işi..
Onların aşağılayıcı her hareketi Aslında o'nu ve biz inananları yüceltmektedir.
Çok düzgün bir mizahtır karikatüristin zekasına ve cesaretine sağlık.
sadece yazılarını okuduğum karikatür.. Evet şu an insan hakları var, kadın hakları var değil mi dünyada.. Filistinde , mısırda insanlar ölüyo.. Afrikada insanlar aç.. tecavüz diye iğrenç bi olay var.. Ama olsun sonuçta haklar var dimi.. Hâlâ işlemeyen bir sistemi övün.. Hayırlısı..
O nasıl baslık arkadaş? iğrenç hz muhammed karikatürü ne demek? iç dünyanda neler yaşıyorsun dışarıya neler söylüyorsun? Bu başlığı açan kişide karikatürü çok beğenmiş ama Muhammede iğrenc demek için başlık açmış gibi duruyor. Nasıl bir dünya, nasıl bir insanlık! Karikatür fena değil. Ortada iğrenc olan bir şeyde yok aşağılamada yok...
başıma bir şey gelmeyecekse hafiften tebessüm etmemi sağlamış karikatürdür efendim.

edit: vuhuu neler yazmış adamlar lan başlığa. bu karikatüre bile bu kadar alınmak nedir ben anlamıyorum lan.
iğrenç değil aksine çok güzel bir karikatürdür. yobazlar huzursuz.
güldüğüm ancak ağzımla gülmediğim zekasız, esprisiz, ironisiz karikatürcüktür.

zaten islam düşmanları akşama kadar zırvalıyor Kuran'ı Muhammet yazdı diye. hatta bu ne ki? neler neler söylemiyor neler neler yazmıyorlar peygamber efendimiz hakkında.

demem o ki siz de kaba etlerinizle gülün geçin. sinirlenmeye değecek kadar ciddi bir durum yok ortada.

güneş balçıkla sıvanmaz.
(bkz: insanı dinden imandan çıkarmak)
Cok güzeldir kimsenin zoruna gitmesin yada giderse gitsin.
Yazılanlara bakıyorumda, islama şu anki müslüman profili yüzünden taş atıldığını görüyorum. Herkes olması gerekene bakmayıp şu an olana bakıyor ve ona göre yargılıyor. Kutsalıma saygısızlık yapmalarına rağmen onlara kızmıyorum sadece acıyorum...
ateistler orospu çocuklarıdır.
(bkz: fikir özgürlüğü)