hmm. Bunu herkez biliyor.
güzellik..:)))

özellikle bir kız tarafından başka bir kıza yapılmışsa.
güzel.

Entry nerede?
edit: resim altında özellikle.
Sadece Facebook'tan tanımasına rağmen 'teşekkür ederim bitanem, canım, balım, kuzum' diyen dişi varlığın yorumları..

(bkz: choq dadlusun)
ay caaanımmm üniversite pek bir yaramış maşallahhh.
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)
(bkz: halamlara selam söyle)
yine mi güzeliz,yine mi çicek.

he amk sakalına bıyığına bakmadan fotograf çekiliyorsun üstüne türlü türlü filtreden geçiriyorsun,sonra çicek de olursun böcek de.
Yavşama amaÇlı yorumlardır.
hll spr dvmmm * ;)
noluyor amk?
genelde kızların birbirlerini yıkayıp yağladığı yorumlardır. en sonunda şöyle göz kırparak öpücük gönderen smiley eklenir. şarttır.

bir diğer grup ise, "afiyet olsun" mesajlarıdır. içinden küfreder, "lan beni neden çağırmadınız" şeklinde.

en büyük samimiyetsizlik ise doğum günü mesajlarıdır. "nice senele hayatım, iyi ki doğdun cicişim" gibilerinden çok içten görünür ama aslında orada yazanlar sadece harf ve kelimelerden ibarettir...
-aşkkıııııııım çok şekersiiiiin.
- ayyyy bebeğim sende :*
- Görüşelim bi ara, rakı balık yaparız.
gözlükle fotograf çekilip kanka gözlük benim gibilerinden atılan iğrenç arkadaş yorumları.
-burda olmaz özele gel.
tatlılık olsun diye yapılmış inandırıcılığı olmayan yorumlardır.
o senin güzelliğin canım.
-bakan gözlerin güzelliği:))

üstüne tanımam arkadaş bu ne çirkin ne itici ne basit bir cümledir.
-hasan yarak gibi çıkmışsın lan.
hasan error
(bkz: canım kardeşim)

evde aynı odayı bile paylaşmayı beceremeyen iki kardeşin aynı wirelessten ama iki farklı odadan bağlandıkları facebook'ta kadeş kardeş geçinmeleridir. daha 5 dakika önce oklavayla girişmediniz mi lan? canım kardeşimmiş.. hasstir lan ordan!
kiralık ev arıyorum, bildiğin var mı?