bugün

arkadaşlarının eklediği her fotoya , videoya seni de etiketlemesi.
ordaki mesajlarla e-mail gelen kutusunu silerken bir taraftanda etiketleyene küfürler savurmaktan ibarettir.
kolay yolu (bkz: etiketi kaldır) demektir.
yeterin gari demeye sebeptir.her şey de ben, her yerde ben, reklam olduk usta!
çok sinirleniyorum sözlük. hayır feysbuk bu. sevenim var, sevmeyenim var. etiketleyipte, en şebek hallerimi ne sunuyorsun lan millete. bi sor önce. an itibariyle yazdığım biri olur, kovaladığım bi ilişki türü vardır... uyku halindeki o uyuz halimi etiketleyip ne harcarsın okadar emeği boşa. şurda bi tarz yapmışız belki. o ortaokuldaki şebekle beni ne bir tutuyorsun. bi çek git...
facebookta privacy ayarlari yapildiktan sonra e-mail e durtmeyecek sadece notification olarak belirecek seylerdir.
(bkz: facebookta her boku etiketlemek)
Her boka değil, bok resmine etikenlenenede şahit olmuş durumdayım. Tebrik ediyorum.
(bkz: Face verdik bookunu çıkardınız)
(bkz: facebook tan soğuma nedenleri)
berbat bir şeydir sonra o etiketleri silmek için insanın değerli zamanını çalar.
kişinin boka benzediğini gösterir.

etiketler: beeennnnn ve sıçtığım bok.
(bkz: Hüseyin Bok)
insanın aptal olduğunu düşünmesine neden olan bi olaydır.etiket:bu kafam,saçım,tokam,atkım...biz de malız anlamıyoruz zaten.
bir süre sonra insanın canını sıkan durumdur. bir kaç ufak şeyden sonra adamın canını sıkar.
etiketleme olayını ilk kez markaların ürünlerini internette tanıtırken kullanması için geliştirmiş olmalarını düşünüyorum da, facebooktaki noluyor? şimdi beni o fotoğrafta etiketlediğinde tanınmaz durumda mı oluyorum? diğerleri tanısın diye mi etiketliyorsun? yok yahu tanımasınlar? bu şekilde arkadaş tanıştırma mı olur?

saçma sapan resimlere etiket koymalar da acı bir durum. yani resme en sevdiğim insan yazıp birini etiketleyince onu etkilediğini mi düşünüyorlar?
"ah canııım ne de duygusal!" diye bir tepki bekliyorsanız yanılıyorsunuz.
bu durumun en kötü sonucu bildirimler, etiketlenmiş 20-30 kişinin resme yorum yapması sonucu gelen gereksiz şeyler...