bugün

roma'nın 1991 doğumlu forveti.hızı ve kurnazlığı ile raul'u andırmaktadır.
cheslea fc altyapısından çıkan, fm 2011 ve fm 2012'de fazla parlamadan ucuza kapılırırsa her sezon 10-20 gol arası ortalama tutturan forvet. gerçek hayatta ne olacak göreceğiz.

chelsea'dan parma'ya, parma'dan da roma'ya transfer olmuştur.
bu yıl ligde 17 maçta 9 gol atan genç yetenek. önümüzdeki yıllarda yeni bir baggio , del piero , inzaghi ya da vieri etkisi yapabilecek bir forvet.
italya'da desteklediğim as roma'dan gözbebeğimiz liverpool fc'ye transfer olmuştur. suarez ve carroll'un yanında kaliteli bir alternatif olmasının yanı sıra ilk onbirde oynayabilecek yeteneğe sahip.

http://www.youtube.com/watch?v=EmHFUIFfbrg&feature=fvwrel

ynwa fabio!
Brendan rodgers ın hem chelsea altyapısından , hem de swansea den eski oyuncusu. Çok Başarılı olur insaallah. Hayırlı olsun.
Kendisine güvenimiz tam. Suarez ile beraber iyi bir ikili olup , leblebi gibi gol atması onun adına en büyük temennim.
liverpool'un 2012/13 sezonunda anfield road'da oynadığı ilk resmi maç olan gomel maçında golünü atarak ilk resmi maçında golle tanışan yeni transfer.
gol sevinci de bir hayli orijinal, umarım bu sene sık sık görürüz;
liverpool'un kısa süre sonra bu da istediğimiz gibi çıkmadı deyip üzüntü yaşayacağı italyan topçusu. biri liverpool'a doğru transfer nasıl yapılır öğretsin. son 4-5 yılda yanlış transfere verdikleri paralarla ben epl'nin amına koyardım. yazık yazık.
Birilerinin bu arkadaşa gördüğü her yerden şut atmaması gerektiğini öğretmesi lazım. Sayesinde liverpool yüzde 24 isabet oranı ile premier ligin en kötü isabetli şut oranına sahip ikinci takımı. Her vurduğu dağa taşa gidiyor. Yok yani bir tanesi kaleyi bulsa diyeceğiz en azından kaleyi tutturdu. 20 metre , 30 metre hiç umrunda değil , gözü kapalı vuruyor kaleye.
savunmaları yıpratan güçlü fiziğiyle dikkat çeken, liverpool' un italyan forveti.
italya milli takımı kampında ayak kemiği kırılmış genç futbolcu.

http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=35178
Bu aralar maçlarının ikinci yarılarında oyuna girerek yavaş yavaş sahalara dönen forvet. Yeni transfer Sturridge nin son 5 maçta 4 gol atmış olması ve liverpool fc nin hem lig kupasından hem de fa kupasından elenmiş olması kendisinin ilk 11 de çıkacağı maç sayısını minimuma indirmiştir. Şu dakikadan sonra ligde bir maça ilk 11 de başlayabilmesi için Suarez , sturridge , sterling , downing dörtlüsünden en az ikisinin kart cezalısı ya da sakat olması lazım.
Bu nasıl bir talihsizlik anlamadım. Sene başında ayağını kırdı 4 ay sakat yattı. Sonra tam döndü 2-3 maç oynadı bu defa da omzundan sakatlandı sezonu kapattı. Biri şu adamı hamama götürsün de bari seneye bir işe yarasın.
sunderland takımına kiralanmıştır. 10 gol barajını rahat geçeceğini düşünüyorum.
Sunderland in bu sene bonservisiyle almak istediği italyan forvet. Satılmasa daha iyi olur sanki. En azından kulübe için iyi bir alternatif ve henüz 23 yasında.
italyan umut bulut. umarım bu sezon son senesidir kulüpte. iyi niyetine ve mücadele gücüne saygım sonsuz fakat bu yetenekle liverpool'da barınmasına karşıyım.
forvet mevkiinde oynayan italyan millî futbolcudur. Premier League takımı Liverpool'da forma giymektedir.
daha iki yıl önce ac milan' da forma giyerken şu sıralarda süper ligimizde fatih karagümrük forması için ter döken italyan tecrübeli kanat oyuncusu.
fener e gelebilir.

https://www.haberturk.com...orini-savasi-3559604-spor
güncel futbolu pek takip etmiyorum, bu adam 2 yıldır türkiye'deymiş. oha. en son milan'da oynuyordu bu eleman. bayaa bayaa forma şansı da buluyordu. ne ara karagümrük'e geldi ya? öyle 35 yaşında falan da değil.