bugün

bir sene once bugun ilk entrysini galatasaray basligina yazmis olan yazar.

sozlukteki birinci yasin kutlu olsun kedicim.

edit: yazarin ilk entrysi icin (bkz: #343934)
biraz uyku sersemliği * biraz da dalgınlıktan sözlükte birinci yılını kutlamasını unuttuğum yazar. bu kalp seni tanıdı çok mutlu oldu dostum, inşallah sen de hep mutlu ol, elele uludağ sözlük' ü daha iyi yerlere getirelim.
1 yıl. 2500 entry. iyi ki varsınız, nice bir senelere...
guzel sayilarin adami.

nasil mi?
ilk entrysinin numarasina bakin bir (bkz: #343934)
e simdi de 2500.cunun numarasina bakin (bkz: #1769769)

bir kere de abuk sabuk bir sayi bul yahu. ne bu 34 ler? 769 lar? tekrarlamasinlar birbirlerini canim. *

edit: yok artik diceksiniz. ben dedim.
ahan da bakin bi de suna

(bkz: #1000000)

e sey bi de su var, an itibariyle ben sayfasinda yazanlar da soyle;

Bugün: 1
Bu hafta: 30
Geçen Hafta: 30
Toplam Entry: 2500

kendisini tebrik ederim. * * *
izmir'e gitmeden önceki son gün, bol bol dedikodumu yapan can.*
izmire gitmeden önceki gün gülcemalini gördüğüm balım..
turkcell den evanescence konserine bilet kazanmış şanslı insan. her wordabula oyununda yendi kabul etmedi ballı olduğunu artık buna da itiraz edemez zira tescilledik onayladık.
sayemde evanescence konserine bilet kazanmış insan.
benden bir evanescence konser biletini esirgemeyen centilmen insan.*
tatilden nasibini alacak, ve birkaç gün sözlük aleminden uzak olacak yazar. herkese selamlar..

edit : gittiğim her yerde beleş wireless bulmak zorunda mıyım...*
sayesinde amy lee'nin o guzel sesiyle my immortal'i dinledigim canim varlik. sensiz istanbul a dusmanim bile dinletti*. o ikinci konser bileti benim olmaliydi biliyoruz ya neyse...*
ıstakoz olmuş bünye... afiyetle sözlük ahalisine sunulur...buyurunuz efenim...*
güneşin altında fazla kalması sebebiyle haşlanmaktan kurtulamamış tatilzede. geçmiş olsun dileklerimi ilettiğimdir.
bana kirgin* yazar. elimden geleni yaptim ama demek istedigim...
bu yazar bir dicey olarak rulazzz. bir tatli olarak da öyle *. muhabbet insanı.
ingilizce katillik terimler aşmışı
(#1889685) komik yazar kişisi...* * * **
(#1893407) bugünkü performansıyla yarılmama sebebiyet veren yazar...
beni kandırınca başı göğe eren yazar, tam anlamıyla bir GICIK!.* sanki im ne bilmek zorundayım yahu. ne bileyim ben. madem bir atakta bulundu yazdı kandırmasını ben de yazayım.
seçmen kaydı yapmadığım için oy kullanamıyorum ama kullanamama nedeni olarak kendisine tam ehliyetsizim, muhtarlıkta bu teşhisi koydular dedim. ee benim de ehliyetim yok dedi.* öyle değil temyiz kudretim yokmuş ablamla şakalaşıyordum diye bir yalan attım bu yüzden ayırt etme gücümün olamayacağına inandıklarına inandı. neyse ki mühendislik okuoyor da fazla dalga geçmedik. ayrıca sorumu yineliyorum: hatun güzel mi?hahahhahayyyt!
eşin, dostun evlere şenlik yazarıdır. şimdi de dj olarak, kısıtlı imkanlarla gösterdiği muhteşem performansıyla radyo aleminin coşagelmesini sağlamıştır.

kah hüzünlenip kah coşarız,
faati ile biz radyo müzik ödüllerine koşarız... *

aynı zamanda yayına bir kapak eşliğinde gelenlerin evlerine beş tabak kargo ile teslim edilecektir. *

ananı da al gel... *
benimle babaanne muhabbeti * yapabilen sayımızın tükendiğini düşündüğüm hoşsohbet yazar.
yine, yeniden bir insanı 'turkcell im' tuzağına düşürmeyi başarmış uyanık vatandaştır. bu kaçıncı kurbanın bilmek isteriz. *

(bkz: yeter be oğlum doymadın mı milleti keklemeye) **
1000. entry mi şahsına yazmayı olmasını çok istememe rağmen, ancak 1002. entry de durumu farketmemi sağlamış olan yazar. gerçi sana bütün entrylerim feda olsun da yazarıdır,aynı zamanda kendisi...

sevilesi, burnu patlıcan gibi olana kadar sıkılası, can sıkıntısına bir numaralı antideprasan kişisi... * * * *
genç kızları evlenmeyle vaatiyle kandıran bir faatidir bu. *
valla geldiği gittiği yok, işin kötüsü daha evlenme bile teklif etmedi. *
depresyon tedavisinde endike kişilik.