bugün

19.02.2011 tarihli yetenek sizsiniz yarışmasındaki erol aykan isimli beyefendinin seslendirdiği, "Senden nefret ediyorum diyemiyorum diyemiyorum tuzağındayım gözlerinin eşekler gibi seviyorum" şeklinde sözleri olan güzide eser. buyurunuz efendim:
http://www.youtube.com/watch?v=gsQwke0gk_I
halkımızın ciklet gibi şarkılara olan düşkünlüğünü bi' kez daha kanıtlamış şarkıdır. seyirci nasıl da giriyor havaya.
-oooh oturmaya mı geldik ayol!
-diyemiyorum diyemiyoruuum

allah iyiliğinizi versin e mi?
halkımızın her ne kadar kabul etmese bile, ünlü türk büyüğü ajdar'ın etkisinde fazlaca kaldığını gösteren şarkılardan biridir.* sadece bu olsa iyi, aynı programda bir matematik öğretmeni çıktı ki, evlere şenlik. tiyatro, drama, müzik... ajdarvari şarkılarına gülmekle ağlamak arası gözlerim yaşardı, vallahi üzüldüm. yamulmuyorsam erol aykan da öğretmen emeklisi olduğunu beyan etti. ha unutmadan ajdar da mühendisti sanki...

fazla zeka bazen ruhu bozuyor azizim.
saçı ile milyonlarca kişiyi mest etmiş olan kişinin şarkısıdır.
aşkından gözü dönmüş, şaşırmış birinin söylemiş olabileceği söz grubu. aşk o kadar şaşırtmıştır ki bu şahsı yeri gelir eşşekler gibi anırır, yeri gelir öküzler gibi böğürür, yeri gelir kurbağalar gibi vıraklar.
burada aşk dediğimiz şeyin anlamını da irdelemek gerek. neye aşık acaba bu şahıs? diyerekten düşündürür.
pop müziğe postmodern bir soluk getirmiş, erol aykan şarkısı.
(bkz: eşeklerde sever)
damar damar üstüne'ye muhakkak 2. sıradan girmeye aday şarkıdır.
not: neden 2. sırada ben de bilmiyorum.
çikita muz'u sollayacaktır bu şarkı. ajdar'ı sinir etmek için hazırlanmış olduğunu düşünüyorum.
salak bir kişliğin yazıp seslendirmiş olduğu şarkıdır.
saçları ile yardıran eşşekleri aratmayan bir sese sahip olan kişi...
(bkz: eşekler de ağlar)
yetenek sizsiniz türkiye yarışmasında 3 hayırla uğurlanmasına rağmen internette birçok kişi tarafından video'su izlenen erol aykan isimli beyefendinin yarışmaya katılmış olduğu muhteşem şarkı. * *
kesinlikle ağıza dolanan bir şarkı. adam şarkıya kendini kaptırıp gitmişken playback'te çalan şarkının bitmesiyle kahramanımızın hala ağzını yüzünü kıpırdatması, sonra jeton düşmesi ayrı bir komedidir. şarkı hoş mudur? bence hoştur. 80ler havası var.