bugün

Olmaması gerek. Eşcinsellik yaygınlaştırılmamalı, yasaklanmalıdır.
Konya.

Entry burada.
Hetero bir erkeğim. Eşcinselliğe sempati duymuyorum hiç duymadım duymayı da düşünmüyorum.

Ancak insanların kendi tercihlerine saygı gösterebilmeliyiz. insan birey olarak ne kadar mutluysa toplum da o kadar mutludur. Bu onu mutlu ediyorsa bırakın yapsın.
herkese eşit şartlar sağlamak zorundayız. her yurttaş hem anayasal hakkı olduğu için hem istediği için evlenebilmeli. şartlar, kurallar ve imkanlar kimseyi gözetmeden herkes için eşit olmalı.
birincisi bodrum, cesme, foca batiya bakmaz, batidan gelen turist populasyonundan mutevellit bati kulturunu ister istemez benimser. o otelleri ve kumsallari anadolu'nun en ucra koselerine getir, buralar da bati kulturuyle yogrulsun.
ikincisi ise eyalet sistemi, ozerk bolge ve bolgesel ic hukuk bu vatana ihanettir ve asla olmamasi gerekendir. eyalet sistemiyle yonetilen guclu ve buyuk oranda sorunsuz ulke yok mudur? vardir elbet. en bariz ornegi de amerika'dir.
ancak biz amerika degiliz, zamaninda eyalet sistemiyle yonetilen guclu osmanli da degiliz. eyalet sisteminin hemen pesinden ozerk bolge ve akabinde de bagimsizlik naralari yukselir pekcok bolgeden.
bu arada es cinselligi iyi bir seymis gibi lanse edenlere de anayasa kitabi girsin. mk toplari.
Oturup bir düşünelim. Eşcinsel bir insanın bize yani topluma ne gibi bir zararı olabilir ? Düşünüyorum düşünüyorum hiç bir zararını göremiyorum amk. insanlar toplum kurallarına uyduğu sürece (Örneğin topluma açık yerlerde ilişkiye girmek) evinde istediğini sevsin istediği ile ilişkiye girsin bize ne arkadaşlar ? Karşı cinsi çekici bulan bir erkek olarak iki erkeğin birbirini sevmesini ve ilişki kurmasını ne yanlış ne de rahatsız edici bulmuyorum çünkü beni ilgilendirmiyor!!! Tıpkı toplumun geri kalanını ilgilendirmediği gibi. Medeni toplumlarda olması gereken budur. Size zararı olmayacak şekilde yaşayan insanların haklarını kısıtlamak veya sözlü,fiziki şiddete maruz bırakmak gibi bir hak kimsede yoktur.
Bırakın isteyen istediğiyle evlensin. Bi salın şu eşcinselleri rahat bırakın yahu.
Bölücü bir söylemdir. Türkiyede kanunlar tüm yurtta uygulanır. Belde , mahalle, köy diye ayrım yapılmaz.

Bu ayrımı yapanlar, terörist propagandalara hizmet eder.

En sevdikleri eylem, tıpkı terör örgütleri gibi insanları sınıflandırmak, ayrıştırmak ve akabinde bölmektir.
Batı kesimindir.