bugün

entry'ler (364)

sevgiliyle sürekli kavga etmek

kavgaların sonu barışmayla yada gönül almayla bitmiyorsa geçmiş olsun. Bi kaç kavga sonra ipler iyice kopacaktır. Önemli olan kimin özür dilediği değil. Sonunda iki tarafında hatasını kabul edip gönül almaya çabalamasıdır. Bunlar oluyorsa korkmayın ama olmuyorsa ayrılık kapıyı çalmaya hazırlanıyor.

yeğen sevgisi

Yıllardır bekledik. Sonunda 6 gün sonra kucağımıza alacağız seni halacım. Daha doğmadan kucağımıza almadan böyle sevgi doluyum sana karşı. Doğunca nasıl olacağım kim bilir. Belki kendim anne olamayacağım içindir. Yeğen sevgisinden çok bir anne şevketi besleyeceğim hep sana. Sağlıcakla gel can parçamız.

yazarların memleketleri neresi

Selanik.

yazarların uyumama sebepleri

Hayattaki en çok değer verdiğim insanı 4 gün önce toprağa verdim. Bu acı gerçeği kabullenmek zor oluyor özelliklede geceleri.

şu an mesaj gelse

ne fark eder ki.

pharmaton kullananlar

vitamin desteği için kullanmıştım fakat anlayamadım bi fayda sağladığını. arı gibi çalışkan olursun dediler ama zaten ben hep hareketli hiperaktif bi insandım. bide ilk habı ağzınıza aldığınızda balık yemi gibi kokuyor ilk yutarken midemi bulandırıyor çok.

kırıldığını susarak belli etmek

en güzel yaptığım şeydir. susarım kabuğuma çekilirim iletişimi keserim ortalarda gözükmem. ee öküz değil ya karşımızdakide anlar heralde kırdığını.

düşün ki o bunu okuyor

Neden?
Onca olandan sonra,
Aylar sonra,
O kadar insan aramıza girdikten sonra,
Neden?.

şanlıurfa mutfağı

Koyun ve kuzu eti yemiyorsanız aç kaldığınız bir mutfaktır. Tavuk etine çok fazla yer verilmez. Genelde hep koyun ve kuzu eti kullanılır. Künefesi en az Hatay künefesi kadar lezzetlidir.

aşık olduğunuz en garip nesne

Sarı küçük yastığım. 2014'ten beri benimle.

anın görüntüsü

görsel
Ofiste takılmaca.

anın görüntüsü

görsel
Ofiste takılmaca.

sınava geç kalan öğrenciyi okula yetiştiren polis

Türk polisidir. Söz konusu Türk ulusunun gençleri ise elinden gelmeyeni bile yapar. imkansızı başarır. Var olsun Türk ırkı.

mesleğin ile ilgili ilginç bir sözcük bırak

Arkada diye bağırmak. (Bunu sadece aşçılar bilir.)

tesadüfen karşılaşılan en ünlü insan evladı

Sertap Erener, Saba Tümer, Rıdvan Dilmen, Ozan Doğulu, Özge Ulusoy, Gizem-Hakan Hatipoğlu, Yeşim Salkım daha ismini unuttuğum bir çok ünlü isim. Hepsi yaptığım yemeklerden yediler. Afiyetler olsun efenim.

mutluluktan uyuyamamak

Yarın doktora gidip minik yeğenimin kalp atışlarını duyucağım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

her güzel şeyi mahvetmek gibi bi huyum var. Teşekkürler ben.

insana acı veren şeyler

hayatına almaya çalıştığın kişini hiç ummadığın insana dönüşmesi.

aç karnına sigara içmek

Her sabah kalktığımda tuvalete gider sonrada yatağıma geri döner o yatakta mutlaka bi sigara içerim.işe geç kalsam bile o sigarayı içmeden hazırlanmam.

netflix

ister zenginlik ister fakirlik diyin ayda 30-40 tl ile kimse ne zengin olur nede ona o kadar para verince fakir olur. Birsürü dizi film program belgesel var o verdiğin paranın kat ve katını zaten izleyerek çıkartıyorsun.