bugün

Tanrıda seni bekliyodu zaten hemen siler.
tanrıya meydan okumadır.

(bkz: siz tek ben hepimiz)

edit: yokmuş sanırım.

edit2: hala yok.
(bkz: moderatör) var kardeş olur mi?
koskoca tanrı' yı sınayan bir tek hücreli beyanatı. bir düşün lan bir düşün ! seni bu hayatta kaç kişi muhattab alıyor. kaç kişi önemsiyor da senin bu safca meydan okumanı tanrı ciddiye alacak seni önemseyecek ! aşağılık insanlar bile seni muhattanb almazken görmezden gelirken her şeyin tek sahibi olan yüce tanrı senin bu meydan okumanı kabul edecek ! sen kimsin ki ?
tanrıya emir vermek? tanrıdan kendini ispat beklemek? tanrının ihtiyacı var mı?

tanrı mı allah mı? ikisi aynı mı? değilse farkları neler?
tanrının işi gücü yok seninle mi uğraşacak yarram denilesidir.
biri de bu konuyu açanın aklından şüphe ediyorum.
Ispatlayacak varsa hodri meydan.

Not. Bu entry şahsa hakaret mahiyetinde yazılmamış olup tamamen böyle düşünen insanlara genel olarak söylenmiştir.
moderatörleri şirke sokacak cümle.

ayrıca ahirette bi tarafa girecek başlıktır.
Bir tür Tanrı' yı sınama eylemidir. Yazar Tanrı'nın böyle saçma şeylerle uğraşmayacağını gayet tabi biliyor. Sadece bir ateistin kendini memnun etme çabasıdır...
hiç merak etme o entryi senin iraden dışında hiç kimse silmeyecek. sana verilen irade dışında kimse olmadığını iddaa ettiğin yaratıcının varlığını ispat edemeyecek. ve yarın hesap günündeinanmadığın yerden çıkan sorulara senden daha iyi kimse cevap veremeyecek. o gün belki dersin "ama ben sana sordum varsan silersin ve silmedin demek ki yokmuşsun" diye.
saçma önermedir.
Allah kulunu dener, test eder. Kul rabbini test edemez, sınayamaz.
Allah kuluna emreder. Kul rabbine emredemez.
boş konuşan yazar beyanı. yav arkadaş tamam madem inanmıyorsun yok diye, onu anlarım da, belki bir ihtimal var o ihtimali düşün, tanrı var mı yok mu sorgularsın tamam bu gerizekalı olmadığını gösterir belki ama alaya almak beyninin olmadığını gösterir. ve ayrıca neden sadece müslümanlara yönelik eleştiriler yapıyorsun git hinduizm tanrısını eleştir, bereket tanrısı hadi bana bereket versin de, git satanizmi eleştir, ama yok siz islam'la uğraşırsınız ancak.
halife ebu bekir el zall-i.
http://www.youtube.com/watch?v=8cj_kMQYf2U
saçma bir mantık ile kendini avutan yazar beyanati.
teşekkürler makina.
respect.
(bkz: sözlük bana allah bul lan allahsız)
tanrı yoktur Allah vardır.
görsel
şahsımın sözlükte dile getirdiği bir iddaa idi .

şimdi 5 vakit namaz kılıyorum.

görsel
şeytan kışkırtması bir adet meydan okumadır.çarpılacaksınız olm uyarmadı deme yada de sktr et.