bugün

türk televizyonlarında yayınlanmış-yayınlanan en gereksiz ve kötü dizisi ödülü verilse tüm dallarda ödülü alacak dizi.

her şeyi geçiyorum da delikanlı geçinen türk erkeği oturup kızlar gibi bu diziyi izlemiyor mu? işte o zaman onların erkekliği adına ben utanıyorum. yakında ütü yapar, evlilik programı izler, ağda yaparsınız. gün bile yaparsınız siz lan. sözde delikanlılar sizi.

edit: pembe diziciler seri eksiye başladı.
edit-2: dikkat et ütüyü fişte unutma.*
herkes; herkes selma'nın durdu öldüğünü kabullendi insan ambülans çağırır diyordu ancak gözleri açık kalmıştı. taktir edersiniz ki gözleri açık kimse öyle canlı duramaz hele vurulduğu zaman. belliki ölmüştür.
çok kez yarılmama sebep olan 58. bölümün düğün sahnesinde ali "kabul ediyor musunuz" sorusuna öyle bir "evet" dedi ki işte o anda sırttım resmen.
bize uzun uzun kenan imirzalıoğlu ve tuncel kurtiz'in karşılıklı oynadığı zeybeği izlettirmeyen senaristlere sahip dizi. nerde vardı böyle lüks.
58. bölüm son sahne

http://www.youtube.com/watch?v=eldpv1hrg14

tuncel kurtiz'in o bırak bırak diyişinden itibaren eminim birçok kişi gözyaşlarını tutamamıştır.
ramiz karaeski'den selma hünel'e son veda..

--spoiler--
selma, seni hep sevdim. dünyadaki her şeyden çok. ama ben sana hiç yetişemedim. önce kenan vardı, ailem vardı, hapis vardı, kavgam vardı. sen beni hep bekledin. ama ben bir gün.. bir gün bile doya doya.. acıtırcasına.. kalbimi boşaltırcasına sarılamadım sana. affet. affet. ben sana ancak bugün sarılıyorum. benim biricik sevgilim.
--spoiler--
ağlayan adamın kuşu ötmez kenanııııım yeme bizi dediğim 58.bölümünü dün gece izlediğimiz dizidir.

çok seviyorum bu diziyi de kardeşim öyle bir adamın kızının düğünü olacak da kenan'da bu düğünü basmayacak. bir tane koruma yok ki ramiz dediğimiz adam yolda yürürken damlarda,gölgelerde keskin nişancı bulunduran adamdır. bu kadar savunmasızlık çok çok komik olmuş. bu dizi bizi üzmeye başladı korkarım ama yine de kötü de olsa kötünün en iyisi olmasından mütevellit izleyeceğiz ne yapalım.

sevgili senaristler sesimizi duyuyorsanız acık silkelenin lan, selma hünel bu kadar kolay öldürülebilecekse dayıyı da öldürün o zaman. nerde kaldı istanbul'un büyük babası pozu.

öptüm.
3 haftadır saat 22:00'de başlıyor. ertesi gün okul veya işi olanlar tabiki uykuya direnmeye çalışıyor. ben 2 hafta dayanabildim. dünkü bölümü bugün internetten izledim. bundan sonra da öyle yapmayı planlıyorum. hem böylelikle reklam derdinden de kurtulmuş oldum...
58. bölümün başında, yiğit özşener çok deli oyunculuk dersi verdi yalnız kayıtlara geçsin.
--spoiler--
selma, seni hep sevdim. dünyadaki her şeyden çok.. ama ben sana hiç yetişemedim. önce kenan vardı, ailem vardı, hapis vardı, kavgam vardı.
sen beni hep bekledin. ama ben bir gün, bir gün bile doya doya, acıtırcasına, kalbimi boşaltırcasına sarılamadım sana.
affet. affet.
ben sana ancak bugün sarılıyorum, benim biricik sevgilim
--spoiler--

böyle oldu dayı'nın sevdiğine vedası.
son yayınlanan 58. bölümünün son 20 dakikası güzel olan dizi.
ağlayarak tecavüz çok acayipti.
ağlayarak bir insan nasıl boşalır diye beni merak ettirmiş dizidir.
bir genç kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır
dayı büyüksün...
59. bölüm fragmanı yayınlanmış ve kısa sürelik orgazm etkisi yaratmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=A4ipBIZIB8k
http://www.youtube.com/watch?v=A4ipBIZIB8k&feature=feedu

--spoiler--
ulan o kadar masum insan öldürdü bu kenan (bahar, mert vs.) hiçbir şey yapılmadı. sırf motor (ve çoğu kötülüğün kaynağı) selma öldü diye kenanı (ki bence de bu işe olur vermemişti. herşey cengizin başının altından çıktı) gümleteceklerse yuh diyeceğim.
--spoiler--
gelmesini iple çektiğim, yabancı dizi tadında, muazzam bir yapım.
kimse bahsetmemiş ama 58.bölümde ufuk bayraktar'ın resmen oyunculuk şovu yaptığı dizi.
jestler, mimikler tam anlamıyla mükemmeldi.
son bölümlerde çok fazla aşk meşk işlerine yoğunlaşan dizidir... ulan ezel bi badeye gider salya sümük bi eyşana gider salya sümük sonra tekrar badeye salya sümük, size bir şey deyimmi sayın senaristler zerre kadar umrumda değil, resmen uykum geldi lan o sahneleri izlerken bu kadarda olmazki ama napalım tek izlediğim türk dizisi çuvallarsa ne yapıcaz biz yahu ben millete o kadar savundum bu diziyi hadi toparlanın artık şöyle bi silkinip kendinize gelin yahu, sizlerden acil destansı bir bölüm beklemekteyim beklemekteyiz. ha bu arada diziyi sırf 80'li yıllar için ramiz selma iklisi için izlemekteyim bak onların aşkına diyecek bişey yok etkileniyorum etkilenmeyede devam etmekteyim saygılar...
59. bölüm tanıtımı ile de keyif veren dizi.
sanırım sevemedim karagözlüm şarkısını zeynep köse seslendiriyor. ilk kez kendi sesini kullanıyor. maşallah çok güzel yorumlamış. mevcut duruma da çok iyi uymuş şarkı.
1. sezonu efsane olmuşken, 2. sezonun ortası ile birlikte temponun yavaşladığı ve hatta sıkıcı hale gelen dizidir. Saatinin değişmesi de sonun yakın olduğunu hissettiriyor bana.
--spoiler--
temmuz rabia'nın oğludur.
--spoiler--
zaman intikam zamanıdır.
yeni saatinden nefret ettiğim dizi.
--spoiler--
zamansız
--spoiler--
dayının kenanla yüz yüze geldiği sahnedeki surat ifadesine abartısız çok güldüğüm dizi. *