bugün

ders aralarinda bile camiye takilan* insanlardan daha normal karsilanabilecek insanlardir.
allah dostudur, çoğunlukla emekli altmış yaş üstü kimselerdir.
inanan insanların, inançlarını en iyi şekilde yerine getirebilmek adına yaptıklari eylem. En kötüsü ise, ne müslüman olmayı, ne yahudi olmaı beceremeyen arada kalmıs insanlar. Tek yapabildikleri inanan insanlara ve inançlarına b.k atmaktır.
ben bazen koşuyorum geç kalmamak için, güzel oluyor, spor falan, gayet de normal.. hafif terlersem eve gelince annem kızıyor o kadar. ama sizi ne ilgilendirir di mi? şov bu yau.. ben de koşarken şov amaçlı koşuyorum zaten, ''heheyt bakkal amca nasılım, camiye gidiyorum evet''... şimdi eleştirmek için özel mesaj atan çağa ayak uydurabilmiş, muvaffakiyet sahibi çağdaş arkadaşlar var; ''bize ne senin dini yaşantından, müslümansın anladık'', gibi.. ulan size neyse sabahtan akşama kadar dinini yaşayan insanlarla ilgili başlıklar açıp müslümanlıklarıyla niye uğraşıyosunuz? yok normal bi hareket, garip bi hareket.. kendinizce yerin dibine sokuyosunuz? girmesene mesela türbanlı kızla, Allah c.c. arasına..
sitem etme hakkını kendimde gördüm çağdaş arkadaşım, kalbini kırdım farkındayım, sen de cıvığını çıkardın farkındasındır inşallah..
helal olsun denilecek insandır. herkesin böle olması gerek. en azından her vakit namazını kılması.
günümüzde sayısı azımsanmayacak kadar çok olan insandır. zamanı müsaittir, namazını camide cemaatle kılmak istemiştir.

camiye koşarak gitmek hoş bir davranış değildir. camiye hızlı adımlarla gitmek gerekmektedir.
ezan okunurken camiye koşanları vardır ki mesajları şudur: "bakın ben camiye gidiyorum". gidiyorsan git bana mı gidiyorsun denilesidir.
nereye koşacağıdı.
daha abdest alacak mümindir.

allah kabul etsin.
güncel Önemli Başlıklar