bugün

di-re-ne-ce-ğiz.
(bkz: direnemedi)
Evet igrenc gelir kulak tirmalar evlerden iraktir.
(bkz: insanlık onuru işkenceyi yenecek)
Baskılar bizi yıldıramaz diye slogan ata ata yaka paça ekip otosuna götürülen kızın sesidir. Kulak tırmalar.
genelde bir polis elinin yelpaze görevi görüp ağzını kapaması ile sonuçlanır.
şu gif simüle oluyor bende tasvip edilesi değildir eğer suçsuz ise;

görsel
baskııılar biiizi yıldıraaamaz. iticidir.
cahilleri rahatsiz eden sestir. oyle ki bu kizcagizin sesini duyan cahil bi anda anasini sevisirken gormus gibi titremeye baslar.
ooo hem kız, hem solcu, linç atın taşı, ama solculara acayip gıcık oluyorum sen git soma için eylem yap somalılar akp'ye %50 versin kızım git üniversiteni oku çomar tayfasını soy soğana çevir, vur sırtına semeri kırbaçla adam bundan zevk alıyor.

iktisat eğitimi alan biri olarak söylüyorum ne çomarlar yolucam ilerde var ya, basarım krediyi mala bir sürü yalan söylerim amk sonra kıçındaki dona kadar alırlar çomarın ama öfkem çomar intihar edene kadar geçmez tabi.

Edit: gerçekten enteresan öyle + - durumunu pek kontrol etmem ama ne zaman solla ilgili bir güzelleme yapsam garanti 5 eksi yerim adamlar eksi vermemiş:) ciddi diyorum solcular malsınız sırtına bineceğiniz eşekleri sırtınıza almaya çalıyorsunuz onlar ha bire sizi tepikliyor.
kendini yere yapıştırarak sürüne sürüne çıkardığı sestir. (ulen alınacan karakola işte tecavüz kaçınılmaz zevk almaya bak)
Genelde bu kızlarımız ufak tefek, kıvırcık kısa saçlı, burnu hızmalı, olabildiğine çirkin kızlarımızdır. O küçük boydan 10 oktavlık sesin çıkması büyük merak konusudur. Sesleri de kulak tırmalar "bu daaahaaa başlangıııc mücaadeleyeee deeev... çek eliniii katiiil poliss bööögghh vıııykkk"
kahkaha atarak okuduğum başlıktır.
arada çatlayarak çıkan sestir.
detone olmaya yemin etmiştir.
aslen bitlisli kızdır.
sloganı heceleyerek söylerken cikan sestir.
(bkz: solcuların heceleyerek slogan atması)
1.60 boylarında kot pantolonlu kavruk tenli Kıvırcık saçlı kızın; di re ne di re ne ka za na ca ğız derken Polis tarafından kesilen sesidir.
bumbalar atılırken 'allahuakbar' diye bağıran araplardan daha gerçekcidir.
bağırmaktan kısılmış, müthiş bir tizlikle haykıran itici bir ses.
Ciyaklamadır.