bugün

hani tepkisiz kalana koyun diyordunuz. eylem kırıcılığı yapıyorlar işte, istediğiniz gibi koyunluktan çıkmaya başlıyorlar.

ayrıca interneti chpliler kadar aşırı kullanan yoktur. adam hiç üşenmeden "ak parti" nin facebook sayfasına girmiş, "hadi meydanlara gelin" diye tahrik ediyor insanları. ne yapacaklarını şaşırdılar artık.
bu bir halk eylemidir ama artık halk eyleminden çıkmış chp bdp üslünmeye çalışıyor sırrı süreyda adı lazım değil chp yemezler koçum diyorsa sen bunda bir çıkar olduğu unutma eylem kırıcı insan yoksa şimdi %35 bu sebebten gelmezler meydanlara.
akil insandır.
kimse korkmaz halktan. halk korkaktır zira. ve aptal cesareti derler sokaklarda yaşananlara. biri bir kıvılcım yakar kenara çekilir, yanan o halk olur. sen de dersin kahramanlar, devrim yaptı dersin.
şimdi o sokakta üçüncü bir el tarafından öldürülen kişiler olsa, canlara kıyılsa, durdurulamaz hal alır yaşananlar. bunu halk istemez ama dediğim gibi bir kıvılcım yeterli. yine zararı halka, yine masuma, yine vatanın öz evlatlarına.
kaderimiz böyle değil bizim. olmamalı... tarihten ders çıkarmak derken bunu kastediyorlar. darbelere zemin hazırlamak derken bundan dem vuruyorlar, işgali, ki bunu yakın gelecekte gördük, meşru kılmak için yeterli neden görüyorlar.
ben ucuza satılacak cana sahip deliğim. beni yada bizi, koyunları kimse hatırlamaz. kimsenin sikinde olmaz bu insanlar. ama önemliyim benim için.
sen ister kabul et ister etme...
(bkz: koyun)

(bkz: sürü psikolojisi)
Deveye diken insana ziken hesabı oylarınızı akpye vermeye devam edin. Size bu layık. Koyun olmaya alışmışsınız. Keyfinize bakın.