bugün

evrim hakkında bir şey bilmeyen insanların söylediği sözdür. insanlar maymundan gelmiyor. (bkz: ortak ata) olayıdır. ayrıca evrimin kısa sürede gerçekleşceğini düşünen insan söylemidir.
evrim denen muabbetin 2 dk'da gerçekleşmemesi enteresan.
(bkz: madem evrim var maymunlar neden insan olmuyor)
maymundan geldikçilerin '' ne cahil soru kardaşım '' diye geçiştirdiği ama cevap veremediği bir sorudur.
21. yüzyılda hala evrime inanmak mı... koy g***ne rahvan...
evrimi pokemon izleyerek öğrenmiş gerzeklerin sorabileceği kapasitede bir soru. level 16'ya gelince squirtle tak diye wartortle oluyor, haklısın sen.
erkekler hala evrimleşmemişler mesela... hala ilk çağ kafasındalar... karnım doysun, gönlüm olsun, çekil manzaramı bozma...
tepki bile verilmeye değmeyecek olan cümle.
denilince tavuklar neden tekrar yumurtaya dönmüyor sorusu getiren cümle.
hiv virüsü evrimin en büyük kanıtıdır fakat insanla alakalı olduğunu sanmıyorum evrim olgusunun. biz henüz evrilme aşamasındaki bambaşka bir türüz.
Allah yoksa ucaklar nasil ucuyorun muadili sakirt soylemi.
(bkz: zeki cocuk) kesinlikle.
eskiden insan oldukları için olabilir mi ki
ateistler ?
evrim teorisi tek soruyla çürütülmüştür:)
hayatım boyunca sanki hep bunu sormak istiyor gibiymişim gibi hissettiren soru.
http://inciswf.com/1367545434.swf
insanların zamanla maymuna döndüklerini öngörmüş olmalılar.
insan maymun ile ilişkiye girdiği esnada ortaya aids diye tedavisinin yıllardır bulunamadığı bir hastalık çıktı. bir yazılımcı gözünden inanç olarak bakılırsa: maymunun evrimleşme ve insan çıkma olasılığı kısıtlandırılmıştır. kuralı aşmaya çalışan byte lar hunharca ezilir (bkz: aids).
tabi bu daha derin bir konu. bunu detaylı cevaplamak için biyolog falan olmak gerekir diye düşünüyorum. benim bakışım bu kadarla sınırlı.
(bkz: çünkü eşeğin zikinden)
yok ebeninki.
bu konuda richard dawkins'in cevabı şöyledir: her sakallıyı deden, her maymunu primat sanma.

benim cevabım ise: madem topraktan geldiğine inanıyorsun peki şimdiki topraklar niye insan olmuyor? ehehe.
(bkz: evrim varsa kurtlar neden köpek olmuyor)
(bkz: geç oldu yat istersen)
Bende diyorum neden hala insana benzeyemedim.