bugün

Gül gibi kocası varken hem namussuzluk yapmış hem de günaha girmiş kadındır. Madem çocuk yapmaya layık görmüyorsun kocanı boşan o zaman, bu rahatlık niye.
büyük bir ihtimalle kocasına kakalaycaktır durumu artık adam yer mi yemez mi orasını bilemem.
(bkz: sanki mahallede gördüm bu bebeği)
önce kendisini aldatmış olacak sonrasında da kocasını.
(bkz: bihter)

ya vicdan azabından geberir ya kocası öldürür ya da intihar eder.
ya bizim çocuk bakkal irfana ne kadar benziyor hanım.
Kesin kendisine gözü gibi bakan, adam gibi adam tiplemesine uyan bi kocası vardır bu kadının..
işte böylesi bi kadına değer veren erkeğe mi kızmalı yoksa bulup bunayan içindeki o**luğa yenik düşen kadına mı kızmalı..
adamın tekinin bi şarkıda dediği bu gibi durumlar için sanırım;
"adaletini s**yim dünya "
http://www.kizlarsoruyor....birinden-hamile-kaldim-ne
Evliyken başka kadindan çocuğu olan erkekden farkı yoktur..bu tip durumlarda kadina kocasini affetmesi salık verilir..erkektir, olur böyle şeyler denir..onu normalleştiren bünyelere bu da dar gelmez sanirim..alışırlar..
(bkz: kiși kendinden bilir isi).

Edit:genellemenin icine edenlere ithafen yazildi, neden eksiliyorsunuz, Adam resmen bolge ismi vermis. Oysa ki biz o bolge de degil de onu yazanin yasadigi bolgede sikca swinger partilerinin yapildigini biliyoruz. Sosyal medya denen bir sey var, acip bakabilirsiniz, bu kadar insan yalan mi soyluyor.
müge anlı ve son dönemlerde bu konuları irdeleyen evlilik programlarına katılmak için bilet niteliğindeki eylemdir.
Nerenizden uyduruyorsunuz bunları harbiden?

Anadolu'da çok ama akdeniz egede böyle bir şey yok.

Komiksiniz.
Bunu yapanlar var. Bölge belirtmiyorum. Zira kanı bozuklukta sınır olmaz. Ama zannetmesin ki bu iş gizli kalır da meydana çıkmaz.