bugün

Değişik bir şey.iki farklı insan bir evde yaşamaya başlıyorsun.Sevgililik dönemi falan yanında hikaye.fikirler çatışıyor uyuşmaya çalışıyorsun yeri geliyor tartışıyorsun ama hepsinin sonunda sevdiğin insan ile berabersin akşam sabah ve öğlen.

kavgalısın tartışmışsın (eften püften bir sebeple) ama o yatağa beraber giriyorsun.ama en zoru da 'biz' kavramının oturma süreci.benim param senin paran muhabbetinin sona ermesi ayrı bir sorun başlı başına.hele ki iki tarafta çalışıyorsa sorunlar daha da büyüyor ama en önemlisi o biz kavramının oturma süreci.
Yatağın ortası çökertilir.
ilk ay sıkıntıları pompalayarak aşarsınız, artık 3 ayda 10 kilo verince durup dinlenme kararı alırsınız tartışmalara çözümü de o dinlenme zamanında ararsınız, çözüm bulabilir misiniz? zor ama imkansız değil*

daha iyi tarif edemezdim.
evlilikte beslenen evcil ayıdır.
günde üç sefer sert sondaj çalışmalarıyla geçen baş döndürücü aydır.
Kırmızı rengin üzerine damlayan yavru ağzı ve pembe renkli ay. Üçüncü ayın şafağında bej, gri ve paslı siyaha boyanıyor.
Evliliğin ne olduğunu anlamak için yanıltıcı şeyler yaşanan zaman.
Evliliğin ne olduğunu anlamak için yanıltıcı şeyler yaşanan zaman.
cicim ayları olarak geçer ve çiftler bu ilk ay içerisinde her şeyi doyasıya yaşar bıkmadan usanmadan ama daha sonrasında alışmışlıklar başlar ve rutin bir hayata merhaba denir.
annelerin içine mıçtığı ay. hükümranlık savaşları içinde geçer.

oğlan anası ; oğlum istediğin bir yemek varsa söyle yapayım.
oğlan : anne eşim yapar.
oğlan anası : sana da iyilik yaranmaz.

kız anası da daha bir farklı. kızını sanki çok seviyormuş da yalnız bırakamazmış havalarında.
kadinin iç bacak kaslari agrir.
erkek kafadan 3-5 kilo zayiflar.

ben bekarim arkadaslar buyuyunce bu isleri anlarsiniz.
Daha ne oldugunu anlamadıgın aydır. iki farklı ınsan aynı evde. Kurallar ve yasama bıcımlerı farklı. Bırbırıne alısmak kabullenmek zaman alır. Benım kı maalesef ayrılmak ıle sonuclanan bır aydı cunku dogu ya gıtmek zorunda kalmıstı. O yuzden kendımden ornek veremiycem.