bugün

müthiş acayip ve bir okadar da hazıra konmanın daniskası hatta ve hatta dikalasıdır. bunun temelinde kadınlarımızın kurbanlık koyun statülerini peşinen kabul etmeleri yatmaktadır. oysa kadınlar hemen yatmamalıdır. haklarını sonuna kadar savunmalı, harcırahlarını da aybaşı alabilmelidir. yani aybaşı makul bi zaman o bakımdan.. hatta yıpranma tazmini bile almalıdır ya. ah bi kadın olcaktım ki.. ne yani kardeşim? kız arkadaşını hemen bedavaya getirebiliyor musun? höö? ne höö? tamam ulan ayı, kıza parayı verip haklamıyosun ama para dışında bi götünü vermiyosun yani. vaadler, sözler, takılar, yedirme giydirme sıçırma paraları bunlar ne sandın goduğum? sıçma parasını bile biz veriyoruz. neden? umulur ki verir? kerhaneye gittin misal? beleşe mi getirecen? hey yavrum hey.. ben bile getiremedim ki.. neyse.. gelelim evliliğe. hah bastı imzayı, , şimdi yandın sen diyip teamülleri zamanında uygulamış atalarımız. iyi de kardeşim, , hayat müşterek, , parasız hiç bir şey olmuyor. karı meteliksiz olduğunu anladığı an basıyo götüne tekmeyi.. niye sevişme parası istemesin ya? bir yıl 365 gün. yeni evli bir çift sağlam 300 gün sevişse günü 20 kağıttan, 6 milyar eder yani. buna ekstraları kat 8 milyar..10 sene çalışsa bu hanımkızımız 80 milyar. abimizin performans düşüklüğünü düş hadi olsun 60 milyar.. böylece noluyo? işsiz kadınlarımız ekmek sahibi olarak ülke ekonomisini rahatlıyor. ekonomik bağımsızlıklarını kazanıyo.. ayrıca evli kadın bu işi meslek haline getirdiği için cinsellikte çok istekli oluyo.. ne kadar emek o kadar yemek... ama işte. sakalımız yok ki sözümüz geçsin.. sokayım öyle kadın haklarını savunanlara..
şahsi kanaatime göre eşe akbil alıcısı yerleştirilmelidir. bu sayede erkek her sevişmeden önce eşine akbil'i basacak, hem aile kazanacak, hem ülke kazanacak, hem de dişinin orgazm olması kolaylaşacaktır.
(bkz: sevişmeyi beleşe getirmek için evlenen salak erkek)
(bkz: hanım koş bizim oğlan dikkat çekiyor)
*olmamalı, olmamaması gerekir.
sevişirken kadının verdiğini, erkeğin aldığını sanan kişinin sorunsalı.
(#2814326) evlilikte hayvanlık da beleş malesef!
beleş sananların , evlendikten sonraki * günlerde bir daha asla benzer entry girememe durumu.gerçek sorunsalın tam tersi olduğunu öğrenmek.kaçmak istemek ama kaçamamak.
klavye sapıklığıdır.
"başlık parası diye bir şeyi boşuna mı koydular" gibi bir soruyu akla getiren bir sorunsal. *
evliliğin ne olduğunu bilmemektir.
(bkz: anne babasından beleş doğmak) ,
(bkz: tohumuna para mı verdim)
(bkz: sen ne asil duygunun insanisin oyle)
(bkz: sözlükte şuursuzca konuşan poşet) eşin hayat kadını mı birader de , önceden para verdin verdin şimdi beleş diye sevindin!
adı malum dizide bir gece için 150 bin dolar ödenmesine razı olamayan seyircinin' salak mısın arkadaşım evlensen işi bedavaya getireceksin' gibi serzenişte bulunmasına yol açan durum.
evlilik hakkında bilgisiz olunduğu durumlarda ortaya çıkan sorundur.
hala sevişmenin tek taraflı bişey olduğunu, illa ki bir şey karşılığında yapıldığını sanan, en önemlisi yanlış olduğunu düşünenlerin kafasına takacağı durum.
(bkz: nerede beleş oraya yerleş)

(bkz: yanılgı)