bugün

evlilik teklifiyle karşı karşıya kalma durumu.
dişi kişide heyecan uyandırır.
yapılmaması gereken eylem. zira görüyoruz evlenenlerin halini.
uzun zaman düşünüp karar verilerek sürprizli yapılanı makbuldür.
bunun bir de aniden kalbi ısınınca diline hakim olamayıp soran cinsleri vardır samimiyse ne ala ancak "kimseyi bulamazsam seni alayım evlenir misin benimle?" diyeni varsa su serpilebilir.
An itibari ile gerçekleşmiştir.
Yakın zamanda düğün dernek var sözlük.
Bi' çeyreğinizi alırız.
her kızın hayalidir.
Benim istemedigim insandan gelecek tekliftir.
facebooktan, twitterdan, instagramdan, whatsapptan paylaştıktan sonra hızını alamayıp buraya da yazmış yazar kişisinin paylaşımıdır.
hayırlısı denilecek beyan. lakin J2 vizesi, eğitim ve kültürel değişim programları için alınıyor diye biliyorum. bi bokluk çıkmasın altından?

edit: pardon ya j2 başka bi dalgaymış. tamam tamam eleman sağlam hadi hayırlı olsun.
allah mesut etsin bir yastıkta kocatsın denilesi söylem.
(bkz: siktin formatı eyledin viran)

kullanmak bu güne nasipmiş.
Amerika da kızlar teklif ediyormuş efsanesi doğru çıktı rıza baba.
en yakın yerden atla..
Teklif sonrası terk ettiğim için ilişkimin bitmesi ayrılığın vaktini anlamaktır.
(bkz: evlilik teklifi alacaklara öneriler)
kaç paraya aldıklarını merak ettiğimdir.

biz fakirdik alamadık. hep verdik.
Ucuz yollu bulup bı tane aldım çok enteresan aq bi erkek olarak evlilik teklifi almam. Hatta yaşadığım evin kirasını bile ödeme teklifinde bulundular ulan elinde kalan son ürünü satmaya çalışan satış temsilcisinin yaptığı muameleye maruz kaldım bildiğin.
Kardeş naptında evlilik teklifi aldın bizim yanımızdan dişi sinek uçmuyor.
aldım gayet normal aslında sadece erkek olmam dışında hemde defalarca bu terste bir işlik var.
(img:#2106838)
ilk önce alınır sonrasında verilir. Kimseye teklif etmedim ama inş. ederim bi ara.
Aşırı gereksiz gelen olay... Bazılarını görünce zaten bana böyle teklif etse kabul etmezdim o anki rezillik hissinden.
Hayalimdir. Deniz kenarında akşam saatlerinde yürürken aniden çıkarsa yüzüğü ne hoş olur.
Hiç beklemedigim bir şeydir.

Teklif de etmeyeceğim bir şey.

Evlenelim bence artık derim kız da iyi madem der öyle evleniriz

Delikanlı adam evlilik teklifi etmez. Evleniyoruz der evlenir.

Bizde böyle.
Geçen hafta yakın bir arkadaşım dün gece de kuzenim evlilik teklifi aldı.
Artık ışıklı filan kutular çıkmış.
Benim hiç başıma gelmedi kıskanmadım aksine çok aşırı sevindim ikisinin adına. Çünkü ikisi de gerçekten sevdikleri, sevildikleri insanlarla bu anı yaşadılar.
Ben bu güne kadar gerçekten sevilmedim iyi ki teklif falan gibi özel anlara girişip de aklımda o anın özel hissini kirletmedi kimse.