bugün

Evliliği, yuva kurmayı, sorumluluk almayı penis'iyle seks olarak anlayan bünyenin sarfetmiş olduğu, sıçtığı, ahlaki yapısını ortaya koyan aforizmasıdır.
ve boyle insanlar en güzel kadınla evlenir.
18 yaşınızda ve hormonlarınızın deli çağındaysanız haklısınız, evlilik sekse para vermemektir.

misal yaşınız 26 olduğunuda ve o deli atarlı yıllarınız yavaş yavaş sakinleşmeye başladığında durum ne olacak ?

hala evlisin unutma !

yaş otuz oldu her gece seks yapan adam gitti yerine iki günde bir seks yapan adam geldi, belki haftada bir...

sonra otuz beş.. kırk...

evlisin hala, hani aşk, sevgi var, sadakat ve saygı, ha bu arada o seks faaliyetlerinden birinde hamile kalan bir eşin, kocaman bir çocuğun var...

yaş kırk beş, teklemeye başayana uzvunun yerine karına sarılan ellerin harekete geçmeye başladı, daha sıkı sarmaya başladın, yaşlanıyorsun genç !

elli oldu yaşın, ilaçlara kaldı işin...

başka bir sevgi var içinde evladın kocaman oldu boyuna geldi...

lan hani evlilik sekse para vermemekti !

siktir git lan, ergen seni.
şimdiki maymunların neden insan olmadığının kanıtı başlık.
-hamın maaşı vermediler kredi kartı geçiyormu
-25 senelik evliyiz hasan 130 saat bedava bonusun var
-yok onları yaşlılığa saklıyorum tiksinirsin benden felan
-çakal seni.
o işe para vermeyip , elektrik , su , kira , doğal gaz , mutfak masrafına para vermektir. hele eş çalışmıyorsa onun giderlerini de ödemektir.
bu durumda elde var (bkz: -1500) .
bir cesit onermedir.

simdi olaya bir de tersinden bakalim.. evlilik sekse para vermemek ise seks evlilige para vermektir.

dusundugunuzde amaciniz seks ise ve bu yuzden evleniyorsaniz evlilik icin cesitli masraflara katlanirsiniz.. nisan, dugun, yuzuk o yuzuge baglanacak kurdele falan iste.. yani mantikliymis lan onerme.. ben kesin curuturum diyodum halbuysem ki.. kaldim mal gibi.. hay munakoyim.
Olayı tamamıyla götünden anlamanın başlık hali.
aklı fikri sekste olan insanın evlilikten anladığı.
evlilik sekse daha çok para harcamaktır, eve bırakılan mutfak harçlığıyla bile bardan hatun kaldırmak mümkündür, evlilik seks demek değildir.
salakça bir önerme.

(bkz: anan da öyle diyordu)
birçok erkeğin, kızla cinsel münasebetlerine 'bu çok para yer' yahut 'bu masrafsız' şeklinde yaklaşmasının sonucunda doğan en büyük çirkin yakıştırma.
Tecavüz de sexe para vermemektir. O zaman tecavüz ve evliliği aynı kefeye koymuş oluyorsunuz. Bazı şeylerin ayırımını iyi yapmak gerekir.
tersine sexe daha çok para verilir.
ulan bir düğün kaça mal oluyor haberiniz var mı? hala borç ödüyorum amk!
henüz evli olmayan, kişinin konuya dair sahip olduğu deneyim ve görgüye dayanan cehaleti gözler önüne seren zikir.
kafası sexden başka birşeye çalışmayan adamın hayat felsefesidir.
parasız diye armut yerine ahlat yemektir.
evliliği, birleşme değil, çiftleşme olarak gören zihniyetin bakış açısıdır.
Geri kalan her şey için master card.
köpekler de sekse para vermez. bilin istedim.
(bkz: #21499872)
sekse para gözüyle bakmaktır, sevgiliye mal. evlilik, yasal sekstir olsaydı pek ala şık dururdu başlık.
evlilik kısaca kombine .mcık demektir.
gercekten boyle dusunen biri evvela kendi annesine sonra karisi vs... e beleş kadin demis olmaz mi ? anlayisiniza tukureyim.