bugün

son zamanlarda ev kadınlarının izlediği saçma sapan programlardır. diğeri:
(bkz: işte benim stilim)
Canlı yayın pezevenkliği adını veriyorum ben buna.
bunlardan ala orospu yok, ben ki bak ben hayatımda bu kadar adamla görüşmedim lan.
şuan 3 kanalda birden yayınlanan komedi içerikli tv showlarıdır. biri reklama girince diğerini aç. gülmek garanti.
Bi de bunun yarışması olanları vardır.
+Anne babamla nerde tanıştınız?
+Yarışmada oğlum.Baban önceden Nur teyzenle sevgiliydi.Kavga ettik numaralar cevirdim aldım ellinden babanı.O da sonra benim yarışmada ki eski sevgilimle evlendi.Al bak burdan izle.
Halkı özellikle oy deposu ev kadınlarını uyutmak için ideal programlardır. Akşamlarıda futbol acun medya ve dizilerle tüm ev halkı uyutulur.
Aslında toplum yapısını çözmek için çok iyi bir sosyolojik platformdur. Biri kocam beni haftada en az iki kere dışarı çıkarsın ben çok pahalı bir insanım der, diğeri çocuklarım var ama sorun olmaz yurtta kalıyorlar der, öteki ben zengin gelin arıyorum bana zenginler gelsin der. Hepsi ayrı sorunlu.
Ülkede bombalar patlar bunlar bir siyah giyer yine taliplerini aramaya devam ederler. Ve tabi biz de aşırı gelişmiş nezih bir ülke olduğumuz için hiç kaçırmadan bu programları izleriz, başka sorunumuz yoktur çünkü.
gerçek ile ilgisi olmayan, tamamen kurgu olan, dizi tadında saçmalıklar.
izlemeyince çok saçma, izlediğinde ise bağımlı yapan program.
Meclis gündemine gelen programlardır.
http://aa.com.tr/tr/polit...mnin-de-gundeminde/533407
hepsi kurgudur.birgün seyirci diye gidip canlı yayında beyzbol sopasıyla dalmak istediğim programlardır.
Bi bitmedi amınakoduklarım. Bi bitmedi.
Kurgu olan programlar. inanmak hangi aklı başında adam işi. Pes doğrusu. Evet.
kaldırmak için neyi bekliyorlar acaba. kadınlar, insanlar aşağılanıyor. vasıfsız sunucular milyonlar kazansın diye mi bekliyorlar acaba? zaten türk tv'leri çöp oldu en azından programlarda onursuzluk aşılanmasın.
Televizyonu işgal eden programlar. Her kanalda birer adet mevcut. Rtük geçen uyarı yaptı diye ağlıyorlardı keşke kapatılsalarda annem tarafından zorunlu izletilmekten biz de kurtulsak.
yapıyorlar efendim, durduramıyoruz... burdan rtük ünde yapacağı işi seveyim abi o kadar saçma şeylere takılıpta bunun gibi şirret programları nasıl serbest bırakıyor anlamıyorum ya. sırf bunlar yüzünden sabah 9 dan akşam haberlerine kadar tv ye bakmıyorum. sen daha sigaralara mozaik koy rtük.
Full fişnik.
Evlilik harici her haltın döndüğü program.
rezilliğin daniskası. yalnızlıktan gebersem de asla adım atmayacağım yer. *
Tüm saçmalıklarına rağmen o programları izlemek benim için çok eğlenceli. *
silme rezilliktir.
Modern pezevenklik.
annemle geçenlerde izledik ,kadın sinir krizi geçircekti kapattım, hiç birşey onu sinirlendiremez (ben hariç).
Birbirinden kötü cast ajanslarıyla çalışan programlar.
Dünyanın en saçma programları.