bugün

Hem şer i hukukta Hem de günümüz hukukunda karşılığı vardır. Dünyanın en büyük zulümlerinden biridir.

edit: başlık başıma.
gönülsüz ve coşkusuz eşle ilişkiye girmeyin.iki taraf içinde sıkıntıya gerek yok.
gerçek islama uygun beyandır.

dinini lay lay lom zannedenleri şaşırtır ancak.
isteksiz olduğu surece tecavüze girer. Kocası olduğu gerçeği zorlamasi gerektiği anlamına gelmez. Dinimizce de çok günahtır. Yapanların allah belasını veriyordur.
yasaya göre vardır.
şimdi size aziz nesinvari bir cevap veriyorum bakın bu duruma cuk oturacak. naaa yoktur! naaa evli olan herkes isteyerek sevişir! naaa evli insanın canı sevişmek istemediğinde melekler ona sabaha kadar lanet okumaz! naaa!

yalandır.
Doğrudur.

Erkek istediği zaman kadın ilişkiye girmek durumunda.

Ne o başım ağrıyo felan başından yapmıyacak ya adam.
Allahım, bu mübarek insanı ne zaman yanına alacaksın.
kadında irade aranmaz demenin bir başka yoludur, cübbeli tam bir ortaçağ insanı.
Akp iktidarinda olur. Swh swh.
(bkz: neyin kafasınızdasınız)
Dinen eş kocasinin istedigi herseyi yapip onu memnun etmek zorundadir.

Ama istemeye istemeye sirf kocam mutlu olacak diye birseyler yapmak bana kalirsa esin kocasindan sogumasina neden olur. Bu biraz insan olabilme ile ilgili aslinda. Kadin istemedigi halde birseylere zorlayan bir esi varsa ben o kocanin insanligindan suphe ederim.
Yahu beni rededen karı ile ne işim var. Hasta olur ayrı. Böyle bir kadın erkeğinin gözünün dışarıya cevırmesıne neden olur. Sonra aldatma ve zina başlar. Bilemezsin böyle bir kadın belkide dışardan ihtiyacını karsılıyordur.

Belkide parkneri genç bir erkektir ve onun ıflahını kesıyordur. Sonrada kocasının arzusunu karsılayamıyordur.
Cübbeli nin söylemi tabiki şeriat değil ama siz şeriat karşıtları kendi pıslıgınız içinde böyle yok oluyorsunuz. Her tartışmaya kendi kalenıze gol atarak başlıyorsunuz.
(bkz: yanlış önerme)
yobazların kadına bakış açısıdır. kuma olur, köle olur, 13-14 yaşlarından itibaren evlenmeye, doğurmaya, alınıp satılmaya uygundur.
Evlilik içi tecavüz yoktur karşılıklı saygı vardır.
Tecavüz hangi koşulda olursa olsun tecavüzdür.
Kadının rızası yoksa tecavüzdür.
Evlilik içi zorlayarak ilişkiye girmek vardır. Anal ise boşanma sebebidir. Hakim direk boşar. Elbette doktor kontrolünden sonra.
güzel ahlaktan bahseden müslümanların fikri. marjinal biz oluruz sonra yine.
5237 sayılı ceza kanunu'nun 102.maddesinin 2.fıkrasından bihaber olan insan beyanıdır.
bu nasıl bir başlık. nasıl bir düşünce. tartismaya bile açık degil lan bu konu. bi taraf istemiyosa zaten yapilmaz böyle bisey.
(bkz: ne güzel dedin)
evlilik içi tecavüz diye bir şey yoktur, tecavüz tecavüzdür.
Gercek islam tam da bu.
cüppelinin kurandan birşey anlamadığının ve de cinsi sorunlu biri olduğunun delilidir.

kuran zulme karşıdır. birinin duygularını incitmek de zulme girdiğine göre sen nediyorsun sapkın hoca demek lazım gelir ve akabinde falan filanın dediğine göre hareket etmeyip kendi doğrularımıza göre hareket edebilmek için eğer müslümanım diyorsan kuranını kitabını açıp öğreneceksin. böylelikle kim sapık kim doğru göreceksin.