bugün

evliliğin insana kattıklarıdır.

evlilik insana seksin o kadar da önemli bir şey olmadığını katar arkadaşlar. katar dedim de orta doğunun esintisiyle alakası yok. seks, ne kadar gizli ve saklı ya da yasak olursa o kadar çekicidir zira.
çocuk çoluk katar , torun katar soy katar.
yalnizca cocuk.

cocuk istemesek neden evlenelim ki aşksa yine yaaşariz aşki. ama cocuk icin o nikah, o ev, o aile şart.
bela katar.
borç, dert, sıkıntı katar.
Soy sop, allah'ın sapı.
maddi külfet.
çeşitli hastalıklar katar. şeker, tansiyon, kalp v.b. bunları istemiyorsanız ama çocuğum da olsun diyorsanız henüz bebekken yuvadan evlat edinin. siz özleminizi giderirken bir çocuğa da sahip çıkmış olursunuz. iyi bir birey olarak yetiştirirseniz bir de sizden iyisi yoktur.
dert katar , iş katar , sıkıntı katar .. nerde bedlik varsa bulur onu insana katar .
o yuzden evlenmeyin .
düzenli yemek ve seks.
Huzur katar, düzen katar gotunden anlatana veya yanlış tercih yapana sinir stres katar.
Ilk yillar cinsel hayata hareketlilik katar. Sonra coluk cocuk, sikinti, stres, dert, tasa, cile...
Bazılarına fedakarlık katar. Gerçek anlamda kendinden başkasını düşünme yetisini kazanır, belki.
en başta sorumluluk, iyi bir hayat, daha bilinçli oturmuş bir karakter.daha ilerisi için çoluk çocuk hatta torunlar falan.
evleneceğin kişiye bağlıdır.
düzenli bir yaşam ve sorumluluklar.
(bkz: aynı tas aynı hamam)
evliliğin yasal seks olduğu fikrindeyim.
kendinden başka birinin sorumluluğunu üstlenmeyi öğrenirsin.
iki kişilik düşünmeye başlarsın.

gel gör ki tüm sorumluluklar tek kişiye yüklenince kaosa dönüyor hayat.
ve kattıklarının yanında götürdükleri daha da artar bazen altında kalırsınız.
hiçbir şey katmaz. yalnız bazı g.tverenler şerefini falan düşünmeden g.t s.ktirdiği, filmleri orospu gibi internetlerde olduğu için ancak onlara bir şey katabilir bundan sonra iyi ahlaklı insan olma manasında tabi ama iyi insan olunabilir mi orası meçhul evlenince.

ama dikkat ettim orospu karıların, evlenmeden evvel kucaktan inmemiş karılar daha iyi anne olmaya çalışıp çocuk doğurmaya daha hevesli olurlar dikkat edin.
Ben olarak değil de biz olarak düşünebilme yeteneği katar.
Sıcak yemek, temiz çorap.
iyi bir eş ve çocuklara sahipsen mutlu bir yuva kötü bir eş ve hayırsız evlada sahipsen sabır yeteneği.
Yanayım yanayım ateşlerde yanayım.
insanlık katar. bekar erkek demek boşluk ve sapkınlık demek. evli erkek demek aile reisi demek.

bir de rabbim baba olmanızı nasip ederse sıradan her insanın dünyanın en büyük mutluluğuna erişebileceğini anlarsınız.
selia ilk defa akıllıca bi yorum yapmış ,şaşırdım.