bugün

Bir de ben.
Bekarlığın ve evliliğin sözlük hallerini görmüş biri olaraktan kıvanç duyuyorum.
Bir nick de oğlum için saklıyorum.
Evi olanlar kabul mü?
evet evli birtane buldum ve bu son zamanlarda ups boobss ve diğer kadınlara en çok yürüyen meriç halinde (#42673092).
Akil alır gibi değil. Ben olsam karımla sevişirim sohbet ederim.

Muhtemelen başka iş pesindeler.
"ben olsam karımla sevişirim". hımm değişik. evliler 7/24 sevişmiyorlar. insanlar kendilerine ait alan yaratmak, deşarj olmak, kendilerini ifade etmek isteyebilirler. bu yasak değil, suç hiç değil. niyet okumayın.
12-13 yaşlarındayken ben de neden sevişmek dururken çarşı pazar geziyor bunlar diye düşünürdüm. Büyüyünce geçer abisi.
Bekarlık vergisinden kurtulan yazarlardır.
Nasillar, iyiler mi diye merak edilendir. mutluysaniz iyi ama degilseniz bosanmaniz gerek. bu konuda size yardimci olabilirim.
Derhal burayı terk etsinler. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur.
Benimdir. 3 çocuk babası bi yazarım. iki erkek 1 kız. Kızım diğer ikisine göre daha sakin ve akıllı.keşke hepsi kız olsaydı.ewed
(bkz: Benimdir) *
Montumun sol cebine mandalina koyan kızım var. Sağ cebinde doğalgaz faturası. Erkek çocukları biraz hıyar ve umarsız olur, kız çocukları can'dır. Yarım düzine kız çocuğum olsun isterdim ama çağ o çağ değil. Kusura bakmayın doğmayacak olan kızlarım, hadi baba şefkati, ve oğullarım. Olsaydınız iyi olurdu ama sosyolojik alametler, coğrafya, hükümet basiretsizliği, siyasal islam ve kincilik... Mukadderat işte. Sizi seviyorum.
Enayiler ya bu devirde evlenilir mi yazık aciyorum.
Sozlukte cok fazla takilmadiklarini dusundugum yazarlardir. Ben olsam ayda yilda bir ya girer ya da hic girmezdim. Vaktimin cogunu esime ayirirdim.
Buralardayız.
(bkz: ne yapmak nereye varmak istemektedirler)
hayatı 3 kelimedir. (bkz: engin altan düzyatan)
Hiç asilirken hanima yakalandiniz mi ?
içinde bulunduğum hadise.
Resmi olarak olmasa da yaşam tarzı açısından evliyim. Sevgiliyle bereber yaşamak iyi ama zor.
Eşimi sevdiğim için aldatmayı düşünmedim. Sonuçta 15 dakikalık bir zevk için, sevdiğin kadını kaybetmek ister mısın?.
hem evliyim, hem bekarım. Yurt dışında evlendiğim için Türkiyede hala bekar görünüyorum. 1 kişilik boş yer var yani.
evli yazarların hali fıkralara konu olurken, verecekleri bilgilerin bekarları ilgilendirmeyeceği herkesin malumudur.
Please..

https://rb.gy/gdoktb

Bazi seylerin sakasi yapilinmaz diye felsefe kesmeyin.
evlileri bilmem ama ups boobss bekar...
güncel Önemli Başlıklar