bugün

eşine entry girememektedir.
Evliyim de kardeşim belki Sözlüğü adam etmeye geldim, belki insanlarla güzel birşeyler paylaşmak istiyorum, belki...
ne alakası var ? insanların iki-üç kitap sayfası okuyup buraya bilgi alma-verme amacıyla gelmemesi , veya insanların üzüntülerini sevinçlerini paylaşma gayesi gütmemesi tartışılmıyor da benim evli olup sözlüğe girmem mi anlaşılamıyor ? ki burası evlendirme programı falan mı ?
Başlığı açanın korkusunun ayyuka çıkmasıdır.
Sözlüğün bilgi kaynağı yuvası olmadığını anlamış ama bunu anlayamamış kişinin feryadı.

Evliler daha fazla seks için burdalar, oooww yess.
gel kardeşim anlatayım. yaz.
ben de anlayamıyorum desem yalan olur.
Neden anlayamamaktir? Diye düşünmemize neden olan anlayamayisimizdır. Zira sözlük seda sayan yahut müge Anlı işlevi mi görmektedir de bizim mi haberimiz yoktur diye düşünmeden edemeyeceğim.
Evli olup sozluge uye olanlari anlayamayanlar sanirim biriyle tanisirim umuduyla uye olanlar. Yani adam veya kadin tek bu dusunceyle uye olmus lan buraya hahaaha.
Ya pardon da mal misin

Sen de burda bi yazarsin
Diğerleri de senin gibi normal insanlar

Buraya pislik demissin ama
Yazarlar normal insanlar yani

Başka bi gezegende yaşamıyorlar.
Bir zamanlar bu sözlük genç yaşlı herkesin bir şeyler paylaştığı, edebiyat, sinema, ilim irfan tartıştığı elit bir mecra idi. Küçük bir ekşi klonuydu. Daha sonra sözlük ekşi ve inci arasında kaldı ve hadi inciye benzeyelim dediler. Ülkenin dört bir yanında ki ergenler göreve davet edildi, tüm ırkçılar kürt dövme testlerine tabi tutuldu, lgbt yürüyüşlerinde kenarda durup "ibneler" diyen herkes tek tek toplatıldı, cemaat yurtlarına, akp gençlik kollarına, Ülkü ocaklarına haber salındı "elinizde ki okuma yazma bilen herkesi gönderin!!" Ve işte o büyük gün geldi, sözlük yazarları devrimi yapılmış ve artık her şey için çok geçti. Ama olsundu, biz, bir kaç yürekli arkadaş belki sözlük moderasyonu bu gidişe bir dur der, bir gece hepsi ansızın silik yer diye bırakmadık sözlüğü, aramızda evlenenler oldu, siz gidin bizi düşünmeyin dedik yinede birakmadılar. Hala hergün bir umutla girip sözlük eski haline dönmüşmü diye bakarız.

Ateyizim/sözlük devrimi sf. 35
Belkide evlenmeden önce burada yazardı hatta eşiyle burada tanıştı. Bir de insanlar evlenince her dakikasını beraber geçirmek durumunda olmamalı.
niye sözlük karı mı pazarliyor.
Sözlükte 7 senem doldu, 8. Yılın içindeyim evleneli 2 yıl oldu böyle anlamsız başlık görmedim.
Sözlüğü ne sanıyorsunuz acaba?