bugün

bu bir neden değil kişinin kendisine ve karşısındakine yaptığı/yapacağı bir harekettir. ayrılacak cesareti olmayanların yapacağı bir şeydir. kadın veya erkek farketmez, böyle bir düşüncesi olan insan öncelikle ayrılmayı düşünse hayat daha karmaşık hale gelmezdi belki…
kocalarının öküzümsü olması, şahsiyetsiz olması vs.
Eşleri için empati yapamadıklarından dolayı direkt eşlerinin yaptığı eylemi gerçekleştiren kadınlar olabilir.
orospu olmaları.
en bilinmiş olanı kocam benle ilgilenmiyor yha safsatasıdır.
Beyin eksikliği,memnun degil isen boşan sadece bunu kadinlar icin demiyorum erkekler içinde geçerli.

Öyle rastgele önünüze gelenle evlenmeyin gerci soylesekte yine ayni naneyi yiyeceksiniz.

Yazik kafaniza.
Şerefsizlik, haysiyetsizlik, arsızlık, utanmazlık ve tabi akıl ve zekadan nasibini almamış bir beyin.
aksiyon ağam aksiyon.
Haysiyetsizlik, şerefsizlik,onursuzluk, namussuzluk, vicdansızlık, fahişeliktir. Kimse savunamaz eşini sevmiyorsan ayrılacaksın ya da öyle biriyle evlenmeyeceksin.
"kocamı yatakta hiç çıplak görmediğim için " dedi bir kadın. adam günah olur diye aşna fişne yaparken yorganı hiç kaldırmazmış.
Kocasının çok afedersin tokmaklayamadığından olabilir.
Cinsellik albayım hep cinsellik.
ikincisi de kendi yolluluğundan olabilir.
heyecan arayışı olabilir, ilgisizlik olabilir, başka birinden etkilenmek olabilir.
Biri çok heyecanlı demişti.

Hiçbir nedene dayanmaksızın sadece heyecan da olabiliyor nedeni.
para ve seks o kadar.
Kocaları ilgisiz yetersizse ayrılsınlar?
Orospu olmaları.
Evli erkekler.
evlenince ne oluyor anlamıyorum. evliler bekarlardan daha çapkın. ve yüzsüz.
şehvetle ilgilidir. irade basitliği falan da vardır. bunların dışında ise zaten baya bildiğin şerefsizliktir.
ahlaksizliktir.

esinle anlasamiyorsan, bosan sonra kimle ne halt yersen ye.
aldatmak cinsiyet fark etmeksizin karaktersizliktir başka açıklaması olamaz.
Kadınlar manevî eksiklik yüzünden aldatırlar. Erkekler fiziksel tatminsizlik yüzünden. Kadınlarınki (genel olarak konuşuyorum tabii) çoğunlukla yeni heyecanlar aramaktan ziyade daha iyi hissetmek, mutlu olmak, mutlu hissetmek içindir.
-maddi veya manevi yetersiz bulması.
-Cinsel tatminsizlik.
-intikam duygusu.
Ama bunlara ragmen hiç aldatmayan şerefli ve onurlu kadınlar vardır. işte gercek kadın veya eş bunlardır.
ruhlarında orospuluk olmasıdır, kanları da bozuk olabilir.
aldatan kadın orospudur. aldatan kadını haklı çıkarmaya çalışan ondan da orospudur.
O zaman ülkemizde ki tüm asgari ücretlilerin karıları aldatıyor.

Sebeplere bak sen. elbise, ev, araba, parfüm alamayınca tatile götürmeyince aldatacakmış. 1300Tl alan adam ne yapsın? siz nasıl bir dünya da yaşıyorsunuz bilmiyorum da sokağa çıkın.

Ha afedersin ev araba parfüm alınmadı diye aldatan kişi zaten karın değilmiş hocam, orospuymuş o ederini bulunca başka müşteriye gitmiş.

Bir insanı maddi sebeplerle boşayabilirsin saygı duyarım. Ama bir insanı ev araba parfüm alamıyor diye aldatırsan o orospu damgasını güzelce yersin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar