bugün

sen başkasının kapısına gidersen evliyken başkası da senin karına gelir yakışıklı olup yarış motorun olabilir sen kampüste ünili kız peşindesindir ama ünili gencte senin evindeki hondaya biner.
ikincisini de ekliyeyim:sevmeden evlilik.
edit:motoru olan yakışıklı piç üzüldüğünü biliyorum ama evet bunu yapan arkadaşlarım oldu tonla eksilemen gerçeği değiştirmeyecek.kadın daha iyi uyutuyor onu da söyliyeyim.
severek evlenmemeleri , soğumaları başka haz aramaları doyumsuz olan bir tek erkek değil ennihayetinde.
Bi noktadan sonra ilişkisinden kaçan tadı ve heyecanı başka erkeklerden aramalarıdır. kocalarının da bir zamanlar genç olduğunu hissetmek isterler. bir de kaşınır bi tarafları en büyük etken budur.
orospuluktur.
(bkz: orospuluk)
doyumsuzluk, kocasının ki yetmiyor ki dışarı da başka erkeklere kuyruk sallıyor.
başta duygusal ve cinsel tatminsizlik olmak üzere, erkeğin değişmesi, kadının boşanmak isteyip de kocasının istememesi gibi sebepler.
araştırmalara göre ilk sırada, aldatan eşe nispet nedeni varmış.
evet kadın "benim canımın yandığı gibi onunsikisi de yansın" diyor.
sorunları dertleri olmasındandır, mesaj atarlarsa dertlerine çare olabilirim.
boşluktur. sadece boşluk...
(bkz: amı olanın imanı olmaz)
(bkz: #25631328)
ilgisizlik.
evde aradığını bulamıyordur.

huzur olmaz huzur arar.
huzur olur sıkıcı gelir huzursuzluk arar.
cinsel olarak doymuyordur.
duygusal olarak doymuyordur.

doğru veya yanlış olduğunu sorgulamak kimseye düşmez.
kadın için de, erkek için de tek sorun ahlaksızlıktır.

evlilik dışı cinsel deneyim ne kadar yanlış ise, evliyken yapılan zina iğrençtir, en büyük şerefsizliktir.
eski sevgililerini unutamadıklarını bahane etmeleridir.

sevgili çulsuzdur, hali vakti yerinde bir adam bulup evlenirler; fakat sonradan da eski sevgiliye sararlar. eski sevgili de ayrı bir geniş çıkar, o da ilişkiyi devam ettirir.
sonra sevgili başka kızla çıkmaya başlar ama evli sevgili rahat durur mu, başlar tacizlere...

bu tanıdığım iki kişi de türlerinin en gereksiz varlıklarıydı.

son olarak da aklı başında insan aldatmaz diyerek laflarımı tamamlayayım.
çeyrek yy'dır bu dünya ikamet ediyorum kadınların aldatması dediğin olayı ya bir ya iki gördüm çevremde. ama erkekler hep aldatır. haklıdır da. burada da sebebini açıkladım hayat bilgisi gibi ders veriyorum ya; http://www.uludagsozluk.com/e/25631748/
erken boşalan erken boşanır.
Afedersiniz ama yarraktır.eheheheh. Çok mu açık oldu ya?
Erkek listeler de kadın durur mu? Elbet kadınlarda bir liste hazırlayacak, ardı ardına sıralayacak, gerekirse gözyaşlarıyla da ıslatacaktır.
Yavaşş yerler yaş sayın bayan. Demek adam aldattığı için sen de aldattın? Peki ne farkın kaldı, aynada daha güzel mi göründün?

Ahlâksızlığınıza kılıf aramayın. insan olan aldatmaz. Allah'ı olan zaten aldatmaz.

Yok aslında köpeklerden bir farkınız ama siz, pompacınızla birlikte harbi o.ospusunuz!
tek nedeni vardır; kaltağın önde gideni olmalarıdır. boşanırsın istediğinin altına rahatça yatarsın kimse de bir şey diyemez o zaman...
gerek buna sevgi eksikliği yada cinsel tatminsizlik diyin bunun bahanesi olmaz bunu erkek olanda kadın olanda yapıyorsa bunun adı orospuluk başka bir şey değil.
koca ilgisizse kaçıyo o da garip haller ya evlenmekten soğuyo insan.
orospuluk.
sıradanlık.