bugün

MEYDANLARDA GORMEK ISTERIS O %50 YI.
haydi dök bakalım sokağa o yüzde 50 yi, keşke döksen, dökebilsen.
kasımpaşalılığını bir kez daha göstermiş kişi söylemidir. benim babam senin babanı döver seviyesine çekti yine durumu.
ahaha koskoca başbakanın güvenlik güçlerinden sonra seçmenlerini halka saldırtmaya çalışması... şaka gibi lan.

oluru olmazı geçtim de işte bu faşizan tavırdır bu halkı sokaklara döken. yoksa dökülsün 50'si 60'ı da dikkat etsin ziyan olmasın dökülürken.
çaktırmadan hem tehdit edip hem de evlerinde oturanları sokağa dökmek için kullanılan söylem.
evlerinde zor durmuyorlar seve seve duruyorlar polisle böyle mücadele edebilen bir kitle var karşılarında. evde duranların başkanı popişini gezdirmeye gitti onun kitlesi ne yapsın.
yeri geldiğinde nerde akp nin koyunlari diyenlere cevap olmuştur. cevabı aldıktan sonra da başbakan şöyle demiş terbiyesiz yok bu nasıl başbakan diyenler asıl koyunlardir. evet %50 evlerinde zor duruyo inerse herşeyin devlet zararına olucagi için.
evet var, ve ilk gerçek zaafiyeti gösterdiğinde hepsi terkedecek seni sayın diktatör. çünkü onların tabiatı bu, güce taparlar, güçten korkarlar, rüzgar yön değiştirdiğinde de bir bakmışsın hepsi puf olmuş.
kendi seçmenine hakarettir.

(bkz: saldır bobi)
tutmayın küçük enişteleri..salıverin gitsin..
mütemadiyen tehdit ediyor. durduramıyoruz.
yazar burada beyinleri makarna yiyip acun seyrederek hamurlaşmış, uzaktan kumandalı, keyifleri gıcır, cepleri paralı destekleyicilerinden bahsetmektedir.
bir provakasyon, halkına karşı efelenme beyanı. kınıyorum!

tasmalı köpeğin mi sana oy verenler efendi?

oy vermedim sana ama susuyorsak, sokağa çıkıp yüzü maskeli anarşist köpeğin attığı taşı götüne geri sokmuyorsak sebebi sen değilsin.

sebebi benim bu millete karşı olan inancımdır, itimadımdır.

itidal sevdamdır.

tam terörü yola getirmiş ayağa kalkacakken, yine aynı gayya kuyusuna düşme korkumdur.

sen de iddia ettiğin gibi seviyorsan bu milleti, geri vites at demiyorum ama gaza basma daha fazla.
Hayatimda duydugum en yalan dolan laf.

Basbakan eylemcilerin icinde akparti'ye oy vermis binlerce insan oldugunu gormezden geliyorsa bu onun ne kadar korktugunu gosterir.

Yuzde 50'yi evinde tutan biziz muhabbeti kulliyen yalandir. Zira hem halkin icinde akpliler, hem de protestonun ilk gununde yuruyen mavi marmaraci gorunumlu milli goruscu tayfa var. Ayrica bir de kendisinin yagdanligi olan 300-400 kisilik gayriresmi birlik var!!

Su ortamda gorunen sey cani isteyen herkesin eylemi atesledigidir. 4 gundur eylemi siklemeyen adam, bugun de siklemeyecektir.

Kendi kitlesi bayilir adnan menderes'in demokrasi sehidi oldugunu iddia ederek siyaset yapmaya ama mesele kendilerinin demokrasi icin olmesine gelince twitterdan yaparlar atarlarini giderlerini.

Kisacasi senin yuzde elli dedigin kitle en fazla yuzde 20'dir.

Ayrica bir toplum korkaksa yuzde yuz olsa kac yazar?

Sen polisi cek, 50 mi ne istiyorsan onu gonder, bak neler olacak o zaman...

Ama bir cek o gazi, polisi.

Hepiniz musluman, iyi niyetli, allah korkusu olan insanlarsiniz ya...

Hadi bakalim..
aşağılık bir cümleden ötesi değil.

köpek mi besliyorsun sen evlerde ? sen kendi seçmenine nasıl hakaret edersin ?

hani ben oy vermiyorum beni umursamıyorsun da sana oy verenlere nasıl laf bu ?

sana oy verdiğini söylemeye korkan insanları sokağa dökeceksin ? yersen.
%49'u otlanmaktan dönmemiştir.
artık %40 ın altındadır o sayı.
"bizim evde kopek var, gelmeyin."
işte erdoğan'ın %50'sinin bir kısmı burada. malum, mezarlıklardan oy pusulası yaratmakta çığır açtılar...

görsel

artık tayyip bunları savaşa çağırırsa bunlar girer mi bilinmez...
haklıdır. yeminle ben ve bir çok tanıdığım işaret bekliyoruz. olaylar kontrolden çıktığı anda biz de evlerimizden çıkacağız. izmirde polisle birlikte gezen 20-30 akplinin sizi nasıl korkuttuğunu hatırlayın, sonra da polisle gezecek on binleri hayal edin bir de. tehlikeli iş yapıyorsunuz.
karnı acıkmış koyunları eve kilitlersen meralara otlamaya inmek için isyan ederler tabi. salıver gidip meydanlarda otlasınlar. o yüzde elli dediğin türkiye'nin yarısı değil sayın başbakan! seni seçen kesim 17 milyon civarında, oy hakkı olanların yüzde ellisi seçti seni. ve sen hep onların başbakanı olarak kalacaksın!
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)*
buyrun evde duran %50;
http://www.cnnturk.com/20...tweet/710437.0/index.html
bıraksa bile bir sikim yapamayacak yüzde 50'dir. bıraksına bir şey deneyeceğiz deyip geçmek lazım gelir.
başbakanın söylediği çok doğru bir sözdür. bir ıslık çalsın çıkarız.