bugün

3 aylık nişanlı biriyim. Ve evlilik gözümde öyle büyümeye başladı ki. Korkmaya başladım. Öyle ki bazen düşüncelerden uyuyamaz hale geldim. En çokta bu boş konuşan insanlar var ya onlar korkutuyor beni. Oysa ki çok seviyorum hergeleyi.

Kafalar taş.
Güvensizlik.
Nokta!!!

görsel
Adnan hoca gene döktürmüş. Kediciklerden fırsat bulamadı zaar. islam'a Göre yaşamak bu muydu acep. Tövbe.*
Hayatımı kimseyle paylaşmak istemiyorum.paylaşımcı biri değilim.
Yuva kisvesi altında kimseye hizmetçilik yapmamak için.
Evlenmek için bir neden olmaması. Gayet yeterli bir neden.
evlenmek çok güzel bir şey .

insanı adam eder .

sorumluluk sahibi eder .

çük gibi ortalar da dolanmazsınız .
Adam evlense fuhuş yuvasındaki kadınları kaybedeceğinden kendini bu yolda feda etmiş,adamdaki imana bak.yahu bu adamın anası babası Yok mu ya bi sahip çıksınlar kulağını çeksinler ama geçti..
Aldatılmak.
küçük olmak.
islamiyete göre nikah şartlarını iyi analiz etmek gerekiyor. Islam erkeğe birden fazla kadınla aynı anda nikah yapma hakkı tanıyor. Adnan hoca varlıklı bir adam ve cinsel güç olarak birden fazla kadını mutlu edebiliyorsa , kadınlar da bu çok eslilikten şikâyet etmiyorsa kim karışır sonuçta hepsi yetişkin insanlar.

Gücünüz yetiyorsa 15 yaşında kız çocuklarının nikâhlamasını durdurun ama öyle damadı döverek değil.
Herkesin gönlünü yaparken evlenen iki kişinin düşüncülerinin sorulmaması elalem komu komşu akrabalar ne der mantıgı çünki biz yuva kurmak için değil akrabları eşe dosta gösteriş yapmak için evleniyoruz.

Düğünden sonra bize girecek 50 bin tl borç ta diğer nedenim.
Sen onun için süslen, giyin, kuaföre para bayıl o da geçsin utanmadan osursun.
Kimsenin başına bela olmak istemiyorum.
Çoğalmak .
karım beni aldatırsa çocuğumun karıma verilmesini istemiyorum ama veriliyor. boşanırsam karıma verdiğim nafakayla sevgilisi gezsin istemiyorum ama gezebilir.
http://erkeksenevlenme.co...-omur-boyu-nafaka-yasasi/

olum şunu okuyun la.
Bir nedenim bile yok...
Cüzdan, politika, kompleksli basit ve kültursüz insanlar... sayayım mı daha?
Ponçik bir kız çocuğuna sahip olmak.
boşanma işlemi uzun sürüyor.
Eşim beni fazla göremez onu yokluğum zorlar.
fakirim ve işim yok.
ayrılacak olursanız ölene kadar eşinize para vermek zorunda kalacaksınız. başkasının sikmesini geçtim bir de sizin paranızla keyif yapacak.

istisnasız tüm kadınların temel amacı evlenmektir. sevildiğiniz için değil bu amaç için evleneceksiniz. ve bunu fark etmediğiniz için zaten evlenmişsinizdir.

aldatma oranı yüksek %60 oranında aldatılacaksınız.

gerçekten çocuğunuzu seviyorsanız böyle bir dünyaya çocuk getirmezsiniz.

elbet sıkılacaksınız alışkanlığı, sevgi zannedip her geçen gün tükeneceksiniz.

karakterinizi özgürce yaşayamayacaksınız, her işe girişemiceksiniz çünkü kaybedecek bir şeyleriniz olacak.

güveniniz kırıldığı vakit ölene kadar şüpheyle yaşayacaksınız ve gerçekten tükeneceksiniz.

ailelere karşı sahte saygıyla ruhunuzu körelteceksiniz.

evlenmemek için binlerce sebep söyleyebilirim ama evlenmek için tek bir sebep söyleyemem. ha gavatsanız, köle olmaktan keyif alıyorsanız, karaktersizseniz evlilik tam size göre. o zaman evlenin.