Maddi durumu düzeltmeyi bekliyoruz.yok eğer para önemli değil diyecek bir kız varsa hemen evlenek gitsin.
"evet" demesini.
şu bölümü bitirip meslek sahibi olmalı önce. bunları yaptıktan sonra evlenirim demiyorum. kesin konuşmamak lazım. kızlar tehlikeli canlılar. sevgilinken sevdiğin kişi evlendikten sonra kapalı kutu birazda.
istanbul trafigini.
okulun bitmesini ve uygun es adayini.
askerliği bekliyordum. hah bedelli çıktı, şükür!
Okulun bitmesi, karşı cinsin karşına çıkması ohho daha baya var.
Okulun bitmesi,
Stajın bitmesi,
Büronun açılması.
Ha tabi bide adam gibi birini bulmak.
Şekli şartların tamamlanması 3 yıl, realite imkansız.
Okulun bitmesini ve en az 2 yıl çalışıp uygun birini bulabilirse Valide ile Peder bey evleniriz biz de.
işe başlamayı.
Doktor yada mühendis kısmet.

inş cnm yaa.
Evlenmek isteyecek kişiyi.
Mal mülk hepsi olur. Önem arz eden mali da mülkü de ağız tadıyla huzurla tükedebileceğiniz bir partnerinizin olması.
önümde var 5-10 sene.
en önemlisi okulu, pişman olmamak içinde doğru kişiyi.
nikah memurunu.
rammstein in yeni single ını.
Zeki, kültürlü, işi olan, eli yüzü düZgün birini.
imkansızı bekliyorum. nişanı atacak da kızı bırakacak da bana geri dönecek de tekrar sevecek de üstüne bi de evlenme teklifi edecek. pehhh benim bile inanasım gelmedi. kaldık olum işte evde uzatmayın dağılın.
Para ve sevdiğim kızı.
ilik gibi kızı.

Bulduğum an nikahı basacağım, yemişim kültürünü, kezban olmayışını falan ilik olsun yeter sadece ilik gibi, tay gibi olacak.
Atanmayı.
askerlik asıl sorun. bugün çıkan bedelli de kurtarmadı beni. daha da bekleriz herhalde. 4 yıl olacak ben askerden dönene kadar. umarım 40 yıl daha sürer
mezun olup mümkünse işe başlamış olmayı. sonrasında zeki, karşısındaki insana saygı duyan, düşünceli, sığ olmayan, sevdiklerine çok değer veren, kararlarında mantıkla hislerin dengesini kurabilen, bana ekstra zaafı olan, beni aynı zamanda dost ve evlat olarak görüp kollayan, hatalarını fark edip kendini affettirmesini bilen, tercihen Türk ve benimle aynı şehirde yaşayacak olan, aileme ve görüşlerine saygı duyan, birlikte her zaman çok eğleneceğim, iyi vakit geçirebileceğim, az çok aynı görüşlere sahip olduğum birini bekliyorum ayrıca. parayla alınacak şeyler değil karakter lazım önce beyler.
Gun boyunca bu kadar entry girildigine gore herkesin butun derdi tasasi evlenmekmis meger. Tabi evlensin gencler.