bugün

görsel
evlenirseniz güzel nezih bir apartmana taşınabilirsiniz. şahsen ben yönetimini üstlendiğim apartmanda bekar kiracı istemem.
kişiden kişiye değişecek nedenler mutlaka vardır. ama benim bir nedenim yoktur evlilik için ve evlenmeyi de düşünmüyorum.
Sevdiğiniz bir kişiyi koynunuza alıp uyumak.

Emin olun yeterli.
ileriki yaşlarda size bakacak birilerinin olması, neslinize devam ettirmek.
aynı evde yaşayıp, yükleri hafifletmektir nedeni.
kız çocuğu isteğidir.
of of yavrum of.
bir gün alacak baban seni kucağına inşallah.
Ömrünün tamamını geçirebilceğin kişiyi bulmaktır. Yaşlanmak istediğin insanla karşılaşmaktır.
Rahatın artık size batıyor olması.
kesinlikle çocuk ilk sıradadır.

onun dışında yalnız yaşlanmamak ve gerçekten sevdiğin kişiyle yaşamak.
Bu acımasız ve kötü dünyada yalnızlığını paylaşacağın bir hayat arkadaşına sahip olmak ve bunu resmen ilan etmek.
Şöyle der, safa: "erkekler yalnız kalmamak, kadınlar ise yalnız kalmak için evlenir."
Bedave ve düzenli seks.
çocuk , annelik duygusu falan.
''evlenen dininin yarısını kurtarmıştır. diğer yarısınıda çalışıp kendisi kurtarsın.''
hadis-i şerif.
(bkz: çok iyi biri)
eğer sevdiği kişiyle evleniyorsa kişi, sebep hep sevdiğiyle olmak istemesidir fakat görücü usulü gibi farklı bir yöntemle evleniyorsa ihtiyaçların giderilmesi,çocuk vs. olabilir.
" neden yok ki ne uyduralım " dedirtendir.
Aşk.
Bugün de anket doldurduk çok şükür.
Arayıp tarayıp bulamadığım gerekçe.
Bence tek neden çocuk sahibi olmak. Yoksa iki insanin birbirini sevmesi için böyle bir kuruma ihtiyacı yok.
aile kurmak.

onun dışında aşk, sevmek, sevişmek, çocuk sahibi olmak evlenmeden de yapılabilecek şeyler. evlenmek devletin gözünde resmi yollardan bir aile kurduğunuzu gösteriyor yani.
Tek neden yoktur zaten tek bir nedenden evleniyorsan yanlış yoldasınız hemem dönün.
ütü sorununun çözülmesi...
Tek bir neden söyleyeceksek, o da çocuğu geçelim, erkeğin kadına, kadının erkeğe ihtiyaç duymasından dolayıdır.