bugün

entry'ler (43)

antidepresan bırakma evresi

Uykudan gozlerimi acamadigimi ve gunluk siradan islerimi dahi aksattigimi farkettigim o an birakmaya karar vermistim. Hala birakmaya calisiyorum fakat birakmak, baslamaktan kat kat daha zormus.

evlenmek için nedenler

Aşk.
Bugün de anket doldurduk çok şükür.

buse iskenderoğlu

güzel fizikli, ortalama üstü bir türk kızı. Fakat Bursa nilüfer ilçesinde daha güzellerini görmek de mümkün. Yine de geleceğini parlak görüyorum hayırlı olsun.

miss turkey 2016

Geçen sene yüzü güzel yürüyüşü kötü bir adayın kazandığı yarışmaydı bu sene fiziği güzel suratı sıradan bir aday kazandı. Ahhh ah; Nerde o eski hem yüzü, hem fiziği, hem yürüyüşü hem de sesi güzel birinciler...

can verecekmiş gibi bağırarak hapşırmak

Doğru eylem.
Bırakın içinizden geldiği gibi hapşırın, sıkmayın kendinizi. Sessiz hapşirmak için yapacağınız ufak bir ters hareket hayatınıza mal olabilir, aman dikkat.

aşklarını 500 yıllık kaleye kazıyan seda ve onur

Ulan 3 gün sonra ayrilacaginiz insanlar icin 500 senelik değere nasıl kıydınız.

heredot cevdet saati

O eski halinden eser yok şimdi. Yeni bölümleri için denebilecek tek şey: olmamış.

solcu dendiğinde zihinde oluşan ilk imge

Mavi rengi çağrıştırıyor nedense.
Sağcı denince de kırmızı geliyor aklıma.

gecenin kraliçesi seyreden erkek ılıklığı

Ayni erkek kişisi zamaninda medcezir de izlemiştir. Hatta şu an kiralik ask bile izliyor olabilir.

elçin sangu

Balon. Hem de baya baya.

sıfırdan nasıl zengin olunur

Loto toto vs ikramiyesi ile.
Başka türlü 0'dan zenginlik imkansız değil ama çokçokçok zor.

üstteki yazarı sevmeme nedenleri

O da benim gibi deli.

samsunda çocukken menenjit geçiren uğur

An itibariyle eksi sozlukte de gundem olmustur. Henuz bi kampanya yok ama umarim baslatilir. Ayrica imza neyin toplansin şu şirret üvey anne ve babası için bi ceza vs verilsin çok sinirlendim.

öz ailesi tarafından evden kovulan samsunlu genç

Bi yardım kampanyasi yok mudur? Hepimiz 3-5 yatirsak çokca para toplanır kanimca.

Ayrica (bkz: samsunda çocukken menenjit geçiren uğur)

elçin sangu

Normal bir güzelliği var. Abartıldığı gibi dünya güzeli değil. Kızıl saçları güzel sadece.

internetin en ünlü kedileri

hepsi çok tatlı anasını satayım ya. insanın kedi olası geliyor. geliyor gelmesine de bu liste biraz eksik. maru nerde? banye nerde?

kiralık aşk

jeneriği harika.

çilek kokusu

incir reçeli, kiraz mevsimi, çilek kokusu... bu ne ya. sırada kavun tarlası var herhalde.

hayatınızdaki en önemli eşya

cüzdanım.

sözlük yazarlarının itirafları

o son dondurmayı ben yidim.