bugün

insan bir ses arıyor. Yalnızlık temalı anlatımlarda beni en çok sessizliğe çare bulma çabası ürkütüyor.
görsel
Çok sıkıldım, hayatımda yeni bir evreye geçmek istiyorum.
Sevdiğin kişi ile sıkılmadan yaşamak, hayatını birleştirmek istemektir...

Bir de onunla beraber dünyaya güzel bir şey getirmektir...
(img:#2150428)
Allah nasip etsin. Kadir gecesinde duasını da ettik, gerisi hayırlısı artık.
Ölmeden önce yapılacak 100 şey listesinin 100. Sırasına tik koymak.
Tabiki seks için evlenen bir suru insan var ve bunun sebebi de Türk aile yapısı ve baskıcı tavrı. Simdiye kadar genellikle ,diyorum cunju buyuk çoğunluğu kadın, kızına evlenmeden sevisme diye tembihte bulunmayan bir tane anne baba görmedim. Hep günah, hep yasak. insanlar bu durumdan kurtulup seks yapabilmek için evleniyorlar.
Aile ve toplum baskısı olmadan bir kadın ile bir evi paylaşıp onunla özgürce sevişip istenildiği takdirde çocuk yapmak.
Sadece seninle ilgilenecek seninle uğraşacak bir insan olmalı. Ama çocuk yaptın mı bu olay biter o yüzden çocuğa hayır.
Gece bir buçuk ve canımın sucuklu yumurta istemesi. Evlenmeden önce peşinen sorarım eğer bu isteklerim karşılanacaksa gerçekten evlenmek için makul bir neden.
başka bir alternatif arayanlar için;
(bkz: dost hayatı)
- deli dürtmesi.
- evde kaynana besleme hevesi.
- hoşşiklik.
hayatlaeı birleştirmektir hayat ani ölüm fani bir dost şart.
sadece aşk. gerisi halledilir.
olmazsa da evlenmek farz değil arkadaşlar.
kesin bilgi. teşekkürler.
Başka insanlarla takılıp durmaktan sıkılmak. Net bir şeyler istemek.
görsel
10 yaşındaki kardeşim az önce;
Benim büyüyünce evlenmem lazım, Yalnız yatmaya korkuyorum dedi.

Bence gayet mantıklı Bi neden.
Çocuğu evlenmeden de yapabiliyorsunuz. Aksine çocuk aile birliği içerisinde güvenle büyüsün diye. Evlenmeden çocuk yapsaydım ve babası istemeseydi dahi ailem beni sokağa atmazdı ki? Sonuçta masum bir bebekten bahsediyoruz. Çocuk için anne de baba da çok önemlidir. Ebeveynlerden biri manyak ise o evlilik kurumunun çocuğa zararı daha fazla olacağı için çocuk için boşanmak gerekir.

Evliliği de en az 3 sene denemeden çocuk yapmamak lazım o ayrı. Insanın özeleştiri yapabilmesi gerek : benden anne olur mu?benden baba olur mu? Diye düşünün uzun uzun.
çocuk yapmak için evleniyorsunuz. hadi kabul edin.
(bkz: ayak fantezisi)
Daha bulamadığımdır.
ilk hayal baskül ailesi olma hayali geldi bana.
Henüz bir neden göremiyorum çünkü daha yapacağım çok şey var.
Kadınların baba evinden bunalıp kendini koca evine atması, erkeklerin kendi yaşamına yardımcı olacak birini arama isteğiyle cereyan eden olay.

Zamansız yaşanmamalı hiçbir şey.
ekonomik birleşme ve büyüme, aile evinden kaçma isteği, legal seks, çocuk sahibi olma.
altın toplamak.