bugün

lise ve üniversite hayatı boyunca ortalamanın üzerinde güzel olması nedeniyle erkeklerden çok talep gören, kimi uzun, kimi kısa bir çok ilişki yaşayan, tüm bar, gece kulübü, eğlence mekanı isimlerini bilip hepsine defalarca gitmişliği olan, bacardi'ye bayılan, evlenme kararı aldığı ana kadar bekaretin beyinde olduğunu iddia edip, artık 30 olduk eskisi kadar talep yok, geliri iyi, tipi çok kötü olmayan, mülayim, gözlüklü memur tipli bir koca bulup evlenmezsem evde kalıyorum galiba dediği andan itibaren, nişanlısına sen benim 2. erkeğimsin diyen, hoppa kızlardan hoşlanmayıp, örf adet geleneklerimize duyarlı, müstakbel kocasının hacı annesini her kandilde arayıp kandiliniz kutlu olsun değil kandiliniz mübarek olsun diyen, geceyi kendi evi dışında bir yerde geçiren kızlara cık cık cık diyen, kocası ve arkadaşlarına etrafın kaşar kızlarla dolu olduğu, hem bu kızları, hem bu kızlarla düşüp kalkanları anlayamadığını, bunlarda hastalık bile vardır diye anlatan, kürtaj ile ilgili bildiği herşeyi internetten okuduğunu iddia edip 35 yaşında tövbekar olup yavrularının anası olan türk kızıdır.

Eski hayatını bilen tüm arkadaşlarına bok atarak etrafından uzaklaştırır. ve eski sevgilileri ile karşılaşma ihtimali olan her yere ben o tarz yerlerden hazzetmiyorum diyerek hayatına devam eder.
Zamaninda mahallenin en kasar kizidir.
en iyi kocayı kendisinin kaptığını düşünür yosmam *
güncel Önemli Başlıklar