bugün

ıslak mendille ellerini sildikten sonra masayı, en son da ayakkabılarını silip mendili çöpe atan kızla evlenebilirsiniz.

O sizi üzmez, tutumludur, evcimendir.
Kişiden kişiye değişebilen kriterlerdir.
Benim için,
Çukur izlemesin,
Ezhel dinlemesin,
Gaga bulut Kerimcan falan gibi sosyal medya yalaklarını sevmesin,
Müzik yelpazesi geniş olsun darkthrone dinlerken headbang yapabilelim, ardından bir bakmışız türkülerin ritminde kol kola sallanalım.
ingilizce film ve dizi kültürü olsun, True detective doctor Who ya da person of interest falan, teen Wolf falan değil kısaca.
Bunların yanında fiziksel olarak da,
Kahküllü ve perçemli, siyah saçlı kızlar algımın önceliğindedir.

Yemek tarifi gibi yazdım yahu, ne güzel.
Bu zamanda kalmamıştır.
işinin kadını çocuklarının anası olacaktır. Şu zamanda hâlâ evlenip ev hanımı olmayı isteyen varsa, neyse onlara da bir şey demek istemem Kendi kararları.
kalabalık bir ortamda birden aklınız dağılır hani herkes gülüp eğlenirken siz sevgilinize bakıp "ulan bu kız beni harbi seviyor ya" dedirtirse evlenin.
geçmişi temiz vefalı kızdır.

efendimiz’in (sa.v) kızı hz. fatıma’ ya evlenirken nasihatı;
“kızım fatıma sen ali’ye eş ol ki, oda sana köle olsun.”
diyerek evlilik felsefemi özetleyen cümleyi peygamber efendimiz kurmuştur.

https://youtu.be/O8ZqlIMqIms
kılık kıyafet üzerinden değerlendirmek ne kadar doğru olur bilmem ama araştırmalarıma göre süslü püslü makyajı eksik olmayan kız değildir. babam oğlum süslü püslüden sana karı olmaz. evleneceksen bir yere giderken bile abartısız sade giyinen oturması kalkmasını bilen kız al. der. haklı bulurum ama kısmet bu işler arkadaşlar.
peki ayakkabısını silip sonra yüzünü silenler gurubu ne olacak.
(bkz: modern kölelik sistemi)
sade giyinip g.tü bası dagıtan da var arkadasım.. önemli olan oran..hersey dozunda güzel.
Kol kılından sana ne lan angut! Git dağa taşa sürt hayde.
(bkz: sokakta hanim mutfakta asci yatakta orospu)
sevdiğin ve seni seven kızdır.
oturmasını kalkmasını bilen hanım hanımcık bir kızdır benim için.

her şeyi geçtim oturmasını kalkmasını bilecek aga!!
Eve gidince kapıyı açar açmaz sarılma isteği uyandıracak kişidir.
güncel Önemli Başlıklar