bugün

çözemediğim guruh. gerçeği görmelerine rağmen oyun oynuyorlar . oynasınlar sıkıntı yok ama ciddi olduklarını söylemeleri çok komik .ulan hiç mi düşünmüyorsun sen önceki sevgilini aynı şekilde çok sevmene rağmen sadece facebooktaki ufak bir olaydan terk edildin .bekara karı boşamak kolay abi bir de bunların çocukları oluyor her birinin adı da oluyor tabi .istisnalar var ama siz istisna olmucaksınız bebecikler.
Gözlemimle söylüyorum ki ileride ayrılacak sevgililerdir.
ilerdeki hayallerini dile döken sevgililerdir.

insanların söylediği her sözü eleştirmek açık aramak çok saçma. Onlar için bir temenni. Sizin için ne olduğuysa onların umrunda bile değil.
(bkz: Kendini avutma itemi +9)

Yaşları on sekiz üstü ise buna evet ederim. .. lakin altı ise hiç kusura bakamasinlar söyle bir söz vardır

(bkz: Kendi kendine gelin güvey olmak)
Lise çağlarında diyorsalar eğer çok masumane şekilde hayal kurmayı seven cifttir.
evlenemezler net. biz farklıyız diyen tonla çift de gözlerimin önünde ayrıldı tey tey..
(bkz: yav he he)
Biz farklıyız der hepsi ve yaşı 23 24 ü geçmemiş hiç bir çift bunu başaramaz

Hayalden kendini telefona gelen ayrılalım msjıyla uyanmış bulur

Diretir tekrar barışır fakat tekrar ayrılır kısır döngüye girer yalama olur ilişki

Daha sonrasında bıkar ve sonrasında ise kollarında yeni bir kişi tekrardan genel kısır döngüye girer (en baştan okuyabilirsiniz).
Hiç evlenemediler. Bi düğün yapında çerez yiyelim bee.
Tek isteğimiz evlenip mutlu olmaları .
Serefsizler.
-aşkım çıkar hadi üstünü söz veriyorum evlenicez sen benim namusumsun helalimsin
+ayyyy cidden mi evlenicez dimi askiitooooşkii
-evet aşkım hadi..
Çocuklarının isimlerini bile şimdiden koymuşlardır bunlar.
Genelde sevdiği kişiyle değil parayla, rahatla evlenecek olan sevgililerin sözleri. Aslında kızlar için değil erkekler için sıkıntı. Biz de öyle paralı manita bulup evlenmekte zor. Yani kızların yalanını yiyoruz.
Türkçe bilmiyor demektir.

(bkz: Evleneceğiz)
vuruşuyorlardır da.
genel olarak monotonluğa adım attığın anda kurulan cümledir.
7 yıldır sevgiliyiz evlenicez diyoduk şimdi nişanlıyız. Sıkıntı?