bugün

Bu konuyla ilgili bir çok başlık mevcuttur.
Bazıları;

(bkz: gelecekteki eşe mektup)
(bkz: gelecekteki eşe not)

Edit: fes başıma, başlık başıma, başım başlığa.
neredeysen gel artık amk antropoza girmek üzereyim...
Umarım baban zengindir.
Bi ara görüşelim canım.
Aç artık kalbini bana ait olayım sana sevgilim. inanıyorum hala sen de bir gün beni seveceksin,benim sana baktığım gibi sen de bana bakıp beni sahipleneceksin. Bu notu yazdığım kişi sen ol sevdiğim, o eve senin için ben geleyim o eve birlikte girdiğim kişi de sen ol. iyi uykular öptüm koca gözlerinden.
(bkz: senin gibileri burda pek sevmezler dostum)
Sonu mahkemede bitecek bir evlilik için boşuna düğün masraflarıyla uğraşmayalım sevgilim. Bitecek de olsa başka bir kadınla bahanesi ne olursa olsun herhangi bir fiziksel temasta seni doğrarım. Böyle de mahkemede bitmiş sayılır ama sen mezarda olursun.
Şimdiden Özür dilerim onu hatırlayacağım için.lütfen kızma olur mu?elimde değil.
Bugune kadar istedigim kisiyle canim istedi diye sevdim diye asik oldum diye catur cutur sevistim. ama sana da asik oldum ki Sende oylesin ki evlenmeye karar verdik kirmayalim birbirimizi.
benim adım garavel. beni bul.
Çok sev.
yatakta çapraz yatıyorum şimdiden alış.
evlenme benle. valla bak. çekilmez bir adam olduum.
Muhabbet kuşu ve kedi alalım mı? ^^ Bi de kaktüsler, minik minik. Ama kafalarına silikonla çiçek yapıştırılanlardan değil. Kahrolsun popüler kültür! Kaktüsler makyajsız da güzeldir!!!
a+ ya da a- bile olabilir. aa ya da minumum ab veririm.